Paslaugos

Statybos produktų rinkodara Lietuvoje

 

Statybos produktų rinkodara – tai statybos produktus tiekiančios įmonės veikla, nukreipta skatinti ir didinti statybos produktų pardavimus. Tai labai specializuota veikla, reikalaujanti gilių statybos rinkos žinių ir patirties.

Lietuvoje nėra įgyvendinamas pilnas statinio projektavimo ciklas. Pirminiame etape dažniausiai paskubomis ir nedidele kaina yra rengiamas techninis projektas, kurio pagrindu yra sudaromas statybos biudžetas ir vykdoma statyba. Darbo projektas dažniausiai gimsta jau statybos eigoje, kai darbai yra vykdomi.

 

 

 

Esant šiai situacijai statybos produktų tiekėjai turi stengtis pateikti statybos produktų duomenis projektavimui jau statinio techninio projekto rengimo etape. Projektuotojų resursai techninio projekto parengimui yra riboti, todėl rekomendacinė informacija iš statybos produktų tiekėjų turi būti apdorota ir tinkama greitam naudojimui.

 

Rekomendacinės projektavimo informacijos parengimas

 

Vienas iš prioritetinių statybos produktų tiekėjų tikslų - patekti į statybos projekto techninę dokumentaciją:

 

 

 

Siekiant, kad statybos produktų medžiaga būtų įkelta į projektą, būtina paruošti rekomendacinę projektavimo medžaigą ir pateikti ją tinkamais apdorojimui skaitmeniniais formatais: doc, dwg, ifc, rvt ir t.t.

 

Statybos produktų biudžetavimas

 

Deja šiuo etapu statybos produktų rėmimas nesibaigia. Biudžetavimo etape būtina pateikti tikslius ir išsamius komercinius pasiūlymus.

 

Statybos biudžetavimo etape sąmatininkai turi labai ribotus laiko terminus parengti statybos projekto sąmatą ir neturi laiko detaliai analizuoti brėžinių bei techninių specifikacijų, biudžetas rengiamas grubiai, todėl pasitaiko daug klaidų, kurios vėliau užkertą kelią kokybiškiems statybos produktams patektį į projektą.

 

Statybos produktu komercinis pasiulymas cmgbaltic statybos marketingas.jpg

 

Statybos produktų komerciniame pasiūlyme pateikiama:

 

  • statybos produktai, kiekvieno jų techninės savybės, reikiamas kiekis bei kaina;
  • statybos produktų komplektai pagal sąnaudų žiniaraščio mato vienetus, bendrą kaina ir įkainius;
  • projektinio pasiūlymo suma ir komercinės tiekimo sąlygos;
  • produktus paaiškinanti informacija - nuoroda į elektroninį produktų katalogą;
  • nuorodos į kitą su produktų susijusią informaciją: sertifikatus, skaičiuokles, montavimo instrukcijas, straipsnius, mokomąją medžiagą ir t.t.

 

Kuo mes galime prisidėti prie Jūsų statybos produktų pardavimų?

 

Portalas www.statybosproduktai.lt - tai didžiausias šiuo metu Lietuvoje statybos produktų katalogas, kuriame statybos produktai yra klasifikuojami į 30 pagrindinių kategorijų ir kiekvienoje kategorijoje dar yra klasifikuojami 2 ar 3 lygmenimis.

 

Statybos-produktu-B2B-marketingas.-Technines-specifikacijos-CAD-BIM-modeliai.jpg

Informacija arba nuorodos, kurios yra pateikiamos apie statybos produktą:

 

 

Statybos produktai portale reitinguojami priklausomai nuo nuorodų kiekio, todėl skatiname mūsų klientus pateikti kuo daugiau vertingų nuorodų apie savo produktus.

 

Techninių specifikacijų rengimas ir platinimas

 

Statybos produktu technines specifikacijos cmgbaltic statybos marketingas.jpgPagal užsakymą rengiame statybos produktų technines specifikacijas. Mūsų paslaugomis jau pasinaudojo ROCKWOOL, Knauf Insulation, Schneider Electric, Halfen, AEROC, Finnfoam, Promat ir kt. kompanijos.

 

Mūsų klientų techninės specifikacijos yra platinamos architektams, konstruktoriams, inžinerinių tinklų bei sistemų projektuotojams, užsakovams. Techninės specifikacijos platinamos reklamos skydeliu, pateikiamu specializuotuose statybos portaluose.

 

Techninių specifikacijų rinkinio platinimo paslaugą pradėjome teikti nuo 2015 metų pavasario ir per metus techninių specifikacijų rinkinys buvo atsisiųstas projektuotojų bei architektų 190 kartų. Papildant kolekciją naujomis techninės specifikacijomis, informacija yra išsiunčiama visiems registruotiems projektuotojams.

 

Statybos produktu specifikacijos projektuotojams Statybos Marketingas CMGbaltic www.statybosproduktai.lt.jpg

 

Statybos produktu viesinimas Statybos Marketingas CMGbaltic www.statybosproduktai.lt.jpg

Statybos produktų viešinimas

 

Statybos rinkos profesionalų: architektų, konstruktorių, kitų dalių projektuotojų ir t.t. srautas į portalą yra generuojamas pateikiant statybos produktų kategorijas specializuotuose portaluose: 

 

 

 

 

 

 


Statybos produktu rinkodaros paslaugos Statybos Marketingas CMGbaltic www.statybosproduktai.lt.jpg

Rinkodaros paslaugos statybos produktų tiekėjams

 


Kontaktai pasiteriavimui


El. p.: info@cmgbaltic.com
Mob.: +370 627 43802