Naujienos

Laistymo sistema - Weathermatic


1945 m., rangovas montuojantis ir prižiūrintis laistymo sistemas Max Snoddy įkūrė“Weathermatic”, nes tuometinėje rinkoje esantys produktai neatitiko jo reikalavimų. Jau 65 metus klientai vertina “Weathermatic” gaminamos įrangos kokybę. 
Kokybė – pagrindinis prioritetas. Ankstyvajame įrangos projektavimo procese naudojamos pažangiausios kompiuterinio modeliavimo technologijos. Prieš paleidžiant produktą į gamybą atliekami dešimtys tūkstančių bandymų maksimaliu spaudimu,klimato kaitos kamerose, nešvariu vandeniu ir begalėje lauko bandymų visame pasaulyje. Visi 100% “weathermatic“ produktų prieš patekdami į rinką praeina griežtus patikrinimus.

Weathermatic – tai tik kokybiškų laistymo - drėkinimo sistemų bei jų dalių gamintojas, todėl savo įrangą parduoda tik per didmeninių platintojų ir profesionalių rangovų tinklą. 
Vienas iš svarbiausių žingsnių, kurių reikėtų imtis siekiant užtikrinti, kad jūsų sistema veiktų nepriekaištingai ir ilgai -  tai tinkamas įrengėjo pasirinkimas. Pigiausiom sistemom džiaugiamasi iki to laiko, kol pirma arba antra karščio banga parodo kodėl klientas sumokėjo mažiau. Pataisyti padarytas klaidas dažnai kainuoja tiek pat, o kartais net ir brangiau nei iš karto teisingai įrengti laistymo – drėkinimo sistemą. 
Daug veiksnių įtakoja laistymo sistemos kainą. Svarbiausias  -  laistymo zonų skaičius, parenkamas atsižvelgiant į jūsų vietovės ypatumus, augalų išsidėstymą, turimą vandens sistemos slėgį bei debitą. 
Laistymo sistema turi būti pritaikyta prie kraštovaizdžio ir aplinkos, pritaikomos zonos atskiroms augalų grupėms. Esant atvirai vėjuotai vietovei parenkami mažesnio kampo purkštvai. Suteikiamos garantijos dalims ir darbams.
Geriausią sistemą įsirengs rangovas kuriuo pasitikite.


Pagalvokit ir kreipkitės į UAB "Žalyna", arba... į kaimyną :) 
Dirbame visoje vakarų Lietuvoje.

 

Laistymo sistemos Įrengimas Aptarnavimas