Naujienos

Lauko durys TOTUM


Projektavimo ir gamybos metu UAB „TOTUM PREKYBA” specialistai, turintys ilgametę patirtį durų gamyboje, išanalizavo tuo metu gaminamų kitų Lietuvos gamintojų durų privalumus ir trūkumus. Jie, pritaikę gautas žinias ir panaudoję keletą originalių techninių sprendimų, sukūrė visai naujos kartos lauko duris. Šio tipo durys užtikrins jūsų namų saugumą, šilumą, jaukumą bei komfortą. Ilgalaikiam praktiškam naudojimui parenkama sudėtinga durų konstrukcija, kokybiškos medžiagos bei nuosekli technologinio proceso kontrolė.

"TOTUM LAUKO" durys neturi tiesioginio šalčio tiltelio būdingo paprastoms šarvuotoms durims, kurias naudojant lauko sąlygose, dažnai rasoja arba šerkšnija.

Garso izoliacijos rodiklis 42 dB , o šilumos perdavimo koeficientas net 1W*K/M2.

Į „TOTUM LAUKO” standartini komplektą įeiną visa nerūdijančio plieno slenksčio apdaila, 3 specialūs vyriai su atraminiais guoliais padengti chromuotais gaubtais.

Durys gaminamos įvairių raštų ir spalvų pagal RAL paletę. Jos gali būti priderintos prie bet kokios aplinkos ir dizaino.

„TOTUM LAUKO” duryse gali būti sumontuotas stiklo paketas įvairių didžių ir formų.

Durys gali būti kaip standartinės, taip ir įvairių kitų didžių su nejudamomis dalimis.

Durys gaminamos pagal užsakovo durų angos matmenis, pasirenkant įvairias žymiausių gamintojų patikimas spynas „ASSA“, „MOTTURA“, „CISA“ ir kitas.

„TOTUM LAUKO” duryse įdegtos pažangiausios technologijos garantuoja saugumą, garso ir šilumos izoliaciją, šiuolaikinę išvaizdą ir ilgalaikę eksploataciją.

 

Durų konstrukcija TOTUM LAUKO

 

”TOTUM LAUKO” durų varstomoji dalis kaip ir stakta pagaminta iš specialios, ypač atsparios temperatūrai ir drėgmei, labai stiprios, nesideformuojančios, vandeniui atsparios faneros užtikrinančios durų ilgaamžiškumą naudojant lauko sąlygose kas tampa labai aktualu, kai vidaus ir lauko temperatūra bei oro drėgmė skiriasi.

Dvigubas 1,5 mm metalo lakštas suteikia durims ne tik neįprastą mechaninį stabilumą, bet ir užtikrina pakankama durų saugumą.

Durų varčios užpildas - mineralinė vata.

Panaudojamos  net trigubos įfrezuotos labai elastingos, atsparios temperatūros pokyčiams tarpinės kurios užtikrina ypač gerą sandarumą, garso ir šilumos izoliaciją.

Stačiakampiais metaliniais profiliais sustiprinta stakta pagaminta iš suklijuotos vandeniui atsparios faneros užtikrina aukšta durų varstymo patikimumą  - net 4 klasės.

I ”TOTUM LAUKO” standartini komplektą įeiną visa slenksčio apdaila nerūdijančio plieno,
3 specialus vyriai su atraminiais guoliais kuri padengti chromuotais gaubtais.

Vyriai nuo nupjovimo apsaugoti keturiais 16 mm kaiščiais.


 

 

 

TOTUM lauko durų nuotraukų galeriją galite peržiūrėti ČIA.