Naujienos

Plieno sistema STANDART


 

Tai pati ekonomiškiausia sistema, atitinkant visus KOMANDOR kokybės standartus.
Didelis spalvų pasirinkimas suteikia neribotas galimybes derinti tarpusavyje įvairias medžiagas ir sukurti įdomius sprendimus.
 KOMANDOR ratukas yra unikalus užpatentuotas KOMANDOR inžinierių darbas. Jis pagamintas iš specialiois aukštos technologijos medžiagos, artimos pagal sudėtį teflonui. Ši medžiaga išplečia konstruktyvines galimybes ir ženkliai prailgina įrangos tarnavimo laiką. Į šį mechanizmą (ratuką) įmontuotas savaiminio sutepimo guolis, dėl kurio durų slydimas yra tylus ir sklandus.KOMANDOR ratukas yra toks patikimas, kad jam galima suteikti 30 metų garantiją.


KOMANDOR ratukas

 

MECHANIZMAI PASLĖPTI PROFILYJE


Anti-jump sistema 


Sistema „anti-jump“ savyje turi specialius kabliukus, kuriais ratukas užsikabina už apatinio bėgio ir neleidžia durims iššokti iš bėgio kai jas neteisingai eksploatuojama.


Dekoratyvinės juostelės 


Dekoratyvinės juostelės padės Jums vizualiai padalinti duris į segmentus, papuošti jas, padaryti jas dar stilingesnėmis, nesupjausčius plokštės į gabaliukus, o tai reiškia, kad jos išliks tvirtos ir saugios.


Lenktos dekoratyvinės juostelės


Su lenkiamo profilio pagalba Jūs galėsite sujungti neįprastų formų durų užpildus. Yra tik vienintelis apribojimas – lenkimo spindulys turi būti nemažesnis kaip 500 mm.


Galima pagaminti:


Stumdomos durys


Stumdomos durys

 

Atveriamos durys


Atveriamos durys

 

Plieninė juosta profiliams gaminama pačiose garsiausiose plieno gamyklose Kanados pietuose. Po to juostos apdirbimas vykdomas Toronte.


Sistema KOMANDOR – tai praktiškumas, estetiškumas ir aukščiausia kokybė.


Plieninės juostos kokybė – pati aukščiausia. Apsauginis sluoksnis cinko, padngtas iš abiejų juostos pusių, apsaugo ją nuo korozijos. Ši plieninė juosta dar yra padengiama lako sluoksniu, kuris yra kaip paviršiaus kokybės pagrindas ir suteikia profiliams estetinį ir nepakartojamą vaizdą. Matomos bėgių ir profilių dalys padengtos poliestrio sluoksniu arba PVC plėvele.


Sistema KOMANDOR:


Sistema KOMANDOR

 

Paveikslėliuose pavaizduotas profiliuoto plieninio lapo pjūvis.


1. plieno lakštas
2. cinko sluoksnis
3. pirminis cheminis apdirbimas
4. apatinis apsauginis lako sluoksnis
5. gruntas
6. viršutinis padengimas

 

 

Daugelis kitų sistemų:


 

Daugelis kitų sistemų

 

 

1. plieno lakštas
2. cinko sluoksnis
3.  viršutinis padengimas