Naujienos

Krinner sraigtiniai pamatai


 

Pristatome naują pamatų įrengimo būdą – sraigtinius pamatus.

Šiuos pamatus galima įrengti bet kokiame grunte, po vandeniu ir visais metų laikais.

Atitinkamai pagal numatomas apkrovas pamatams ir konstrukcijos ypatumus pasirenkamas tinkamiausias sraigtas iš plataus KRINNER sraigtų asortimento ir specialiu suktuvu įsriegiamas į pagrindą.

Stulpą ar konstrukciją prie pamato galima tvirtinti keliais būdais – akmens skalda, patentuotu centravimo rinkiniu, flanšu, pleištu ar U formos jungtimi(medinėms konstrukcijoms).

KRINNER suktuve sumontuotas indikatorius padės jums tiksliai vertikaliai įsriegti sraigtą į gruntą, o specialus kampinis gulsčiukas arba centravimo rinkinys užtikrins tikslų stiebo ar kitos konstrukcijos pritvirtinimą prie pamato.
Su KRINNER sraigtais įrengsite pamatus - kelio ženklams, apšvietimo stulpams, lauko reklamos stendams, mažajai architektūrai, vaikų žaidimo aikštelėms, pavėsinėms, gyvenamiesiems konteineriams, terasoms, nedideliems nameliams, pastoliams, pavilijonams, šiltnamiams, lieptams ir kitoms konstrukcijoms.

Bipa, uab yra oficialus kompanijos KRINNER atstovas Lietuvoje. Konsultuojame, tiekiame sraigtus, atliekame montavimo darbus, parduodame bei nuomojame montavimo įrangą.