Naujienos

Paaukštintos surenkamos grindys


 

„Kingspan Access Floors“ yra neginčytinas paaukštintų surenkamų grindų gamybos ir sistemų diegimo lyderis. „Kingspan“ korporacijai įsigijus plačiai žinomus „Hewetson“ ir „Tate“ prekinius ženklus, „Kingspan Access Floors“ įdirbis šiame rinkos sektoriuje – jau keturiasdešimt metų, o firmos pavadinimas neatsiejamas nuo sąvokos, reiškiančios lanksčią ir itin funkcionalią darbo erdvę.

Šiuolaikinio biuro įrangos automatizaciją lemia informacinių technologijų ir komunikacijų saitų efektyvumas, itin priklausantis nuo paaukštintų surenkamų grindų sistemų teikiamų privalumų. Šios sistemos, panaudodamos pogrindinę ertmę, supaprastina energijos, balso, duomenų ir pogrindinės TKS perdavimą tiksliai į reikiamą vietą. Jos leidžia greitai keisti ir perstatyti biuro interjerą, o taip pat yra lengvai pritaikomos visų būsimųjų gyventojų/nuomininkų poreikiams ir atitinka technologinius reikalavimus.

Mūsų sėkmę lemia platus pasirinkimas gaminių, savo dizainu tenkinančių visus eksploatacinius bei instrukcinius kriterijus ir paremtų ekspertiniais tyrimais bei kokybės kontrole. „Kingspan Access Floors“ visada laikėsi kokybės ir vertės standartų, siekė investuoti į aukštųjų technologijų pramonę, plataus profilio paslaugas tam, kad pateiktų klientui aukščiausios kokybės produktą – visiškai įrengtas paaukštintas surenkamas grindis. Pastatų, liudijančių mūsų turtingą paaukštintų grindų asortimentą, esama visame pasaulyje.

„Kingspan Access Floors“ sistemų gamybai ir diegimui yra suteiktas ISO 9002 standartas. Abejose veiklos srityse mes remiamės nepranokstama techninio ir pagalbinio aptarnavimo patirtimi.