Naujienos

MAPEFLOOR PU/PD - poliuretaninė danga parkingams


 

Polimerinė parkingo danga - eismo ir agresyvios aplinkos veikiamų GB paviršių ilgaamžiškumo garantas. Gelžbetoninių parkingo / parkavimo aikštelių paviršių, veikiamų intensyvaus automobilių / pėsčiųjų eismo, apsaugai ir ilgaamžiškumui užtikrinti rekomenduojama naudoti poliuretaninė parkingo dangos sistema, pvz. MAPEFLOOR PU/PD DRIVE/PARK.

 

Ši sistema tinka naudoti tiek patalpų viduje, tiek išorėje. Ji išlieka elastinga prie žemų temperatūrų. Siekiant optimizuoti sistemos kainą, ji įrengiama skirtingais storiais ir su skirtingais užpildais, priklausomai nuo paviršiaus naudojimo intensyvumo.


Sistema pasižymi šiomis savybėmis:

 

 • Atspari vidutinėms ir didelėms mechaninėms apkrovoms;
 • Nepralaidi vandeniui;
 • Atspari chemikalams;
 • Skirta laukui ir patalpų vidui;
 • Ypač tinkama zonoms, veikiamoms dinaminių apkrovų bei šalčio-šilumos ciklų bei ledo tirpinimo druskų.


MAPEFLOOR-PU-PD-poliuretanine-danga-parkingams-3.jpg

 

Principinis sistemos aprašymas

 

Siekiant optimizuoti poliuretaninės parkingo dangos sistemos kainą, ji įrengiama skirtingais storiais ir su skirtingais užpildais bei galutiniais apsauginiais sluoksniais. Dangos sluoksniai ir jų storis, užpildai ir apsauginiai sluoksniai parenkami priklausomai nuo:

 

 • paviršiaus naudojimo intensyvumo (skiriamos 3 pagrindinės zonos: automobilių stovėjimo, judėjimo bei pandusų/rampų),
 • ar sistema bus naudojama vidaus patalpose ar lauke,
 • jei sistema įrengiama lauke, ar po įrengiama perdanga yra eksploatuojamos patalpos (tokiu atveju būtina numatyti tarpinį hidroizoliacinį sluoksnį, pvz. MAPEFLOOR PU M).

 

MAPEFLOOR-PU-PD-poliuretanine-danga-parkingams-detale.jpg

 

Pagrindiniai sistemos komponentai

 

 • Epoksidiniai gruntai: PRIMER SN (sausiems pagrindams) arba MAPEPRIMER M (drėgniems pagrindams);
 • Poliuretaninė hidroizoliacinė membrana MAPEFLOOR PU M. Šis sluoksnis skirtas tik dangoms, įrengiamoms išorėje ir įrengiamas tik ant viršutinių parkingų perdangos plokščių (eksploatuojamo stogo) ir kitais atvejais, kai po dengiama konstrukcija yra eksploatuojamos patalpos. Uždaruose parkinguose, taip pat ant atvirų parkingų tarpaukštinių perdangos plokščių šis sluoksnis gali būti neįrengiamas.
 • Pagrindinis dėvimasis sluoksnis - dvikomponentis poliuretaninis rišiklis MAPEFLOOR PU FLEXIBINDER. Šis sluoksnis užbarstomas kvarcinio smėlio, korundo, granito arba boksito užpildais. Užpildo tipas ir frakcija parenkami priklausomai nuo reikiamo sukurti dangos paviršiaus atsparumo nusidėvėjimui ir šiurkštumo.
 • Paskutinis parkingo dangos komponentas – trinčiai atsparūs, spalvoti arba skaidrūs dvikomponenčiai poliuretaniniai apsauginiai sluoksniai: MAPEFLOOR FINISH 415, MAPEFLOOR FINISH 451 arba MAPEFLOOR PU TC. Šie sluoksniai atlieka ne tik galutinę apsauginę funkciją, tačiau taip pat ir estetinę. Jų pagalba taip pat atliekamas stovėjimo/judėjimo zonų žymėjimas ir pan.

 

Atsisiųsti MAPEFLOOR PU/PD DRIVE/PARK techninę specifikaciją >>