Naujienos

Natūralaus akmens grindinių mišiniai MAPESTONE


 

POVEIKIAI, SUKELIANTYS GRINDINIŲ IRIMĄ IR EROZIJĄ

Mechaniniai poveikiai ir apkrovos: Nuolatinis pėsčiųjų ir automobilių (taip pat sunkiasvorių) eismas sukelia ardančius gniuždomuosius (pėsčiųjų ir autotransporto priemonių svoris) ir tempiamuosius (autotransporto manevravimas, įsibėgėjimas - stabdymas ir pan.) poveikius grindinio konstrukcijoje. Šie poveikiai įgauna ypač stiprų ardantį efektą, jei grindinys sumontuotas ant netinkamo pagrindo, o akmenų tarpai užpildyti mechaniškai silpnais ir aplinkos poveikiui neatspariais mišiniais.

 

Projektavimas ir įrengimas: Šiuolaikiški grindiniai turi būti projektuojami ir įrengiami siekiant gauti kuo ilgaamžiškesnį eksploatuojamą paviršių. Todėl svarbu parinkti ne tik ilgaamžes ir atsparias medžiagas, tačiau ir laikytis teisingos tokio tipo konstrukcijų įrengimo technologijos. Priešingu atveju įrengto grindinio eksploatavimo laikas gali drastiškai sutrumpėti.

 

Ledo tirpinimo druskų ir šildymo - šaldymo ciklų poveikis: Kombinuotas ledo tirpinimo druskų (kalcio ir natrio chloridai) ir užšalimo - atšilimo ciklų poveikis sukelia grindinyje susitraukimo ir išsiplėtimo deformacijas, grindinio elementų bei pagrindo eroziją ir irimą.

 

SISTEMA MAPEI MAPESTONE

Sistema MAPEI MAPESTONE - tai pilnas spendimas siekiant gauti ilgaamžį, aplinkos, mechaniniams ir ledo tirpinimo druskų poveikiams atsparų grindinį. MAPEI laboratorijose sukurti aukščiausios kokybės, didelio gniuždomojo stiprio ir cheminio atsparumo cementiniai mišiniai, tinkami naudoti XF4 ir XS3 poveikio klasėse apibrėžiamose sąlygose - t.y. zonose, nuolat veikiamose ledo tirpinimo druskų bei ciklinių šilumos - šalčio, sausos - drėgnos aplinkos ir kt. poveikių. Mišiniai lengvai naudojami - juos tereikia sumaišyti su vandeniu pagal gamintojo nurodytas proporcijas. Panaudojus šiuos produktus, gaunamas intensyviam eismui ir aplinkos poveikiams atsparus grindinys.

MAPEI MAPESTONE sistema.jpg

 

PAGRINDINIAI SISTEMOS PRODUKTAI

Mapestone TFB 60 - paruoštas naudoti mišinys, skirtas akmens ir grindinio klojimui. Pasižymi dideliu gniuždomuoju stipriu, puikiu atsparumu ledo tirpinimo druskoms ir šaldymo-šildymo ciklų poveikiui.

 

Mapestone PFS 2, Mapestone PFS 2 VISCO ir Mapestone PFS PCC 2 - paruošti naudoti, didelio stiprio mišiniai, skirti užpildyti grindinio plytelių siūlėms. Pasižymi puikiu atsparumu ledo tirpinimo druskoms, jūros vandeniui ir šaldymo-šildymo ciklų poveikiui. Poveikio klasės XF4 ir XS3.

 

Kombinuotas aukščiau paminėtų produktų panaudojimas leidžia sukurti ilgaamžę monolitinę grindinio struktūrą.

 

mapei mapestone.jpg

 

MAPEI MAPESTONE SISTEMOS PRIVALUMAI - ILGAAMŽIŠKUMO IR KOKYBĖS GARANTAS

Fizikiniai ir cheminiai: Didelis mechaninis stipris; Vienalyčiai produktai; Atsparumas neigiamai temperatūrai ir ledo tirpinimo druskoms arba tiesiog ILGAAMŽIS IR ATSPARUS sprendinys.

 

Ekonominiai: Galutinis rezultatas - ypač atsparus ir ilgaamžis paviršius; Sumažėję priežiūros ir/arba remonto kaštai;  Mažas atliekų kiekis; Greitas įrengimas ir atidavimas eksploatacijai.

 

Socialiniai: Mažesni priežiūros (eksploatacijos) kaštai; Įrengus sistemą - sumažintas triukšmas eismo grindiniu metu; Dėl greito sistemos įrengimo mažiau paveikiami aplinkiniai gyventojai; Sumažintas nelaimingų atsitikimų kiekis (kritimai nuo mopedų/motociklų, pėsčiųjų traumos ir t.t.).

 

Logistiniai: Sumažintas atliekų ir kliūčių kiekis darbų atlikimo metu; Sistema draugiška ir nekenkianti aplinkai; Lengvai valoma.

MAPEI MAPESTONE brošiūra

MAPEI MAPESTONE SISTEMOS PRIVALUMAI.jpg