Naujienos

Didelio stiprio mišiniai PLANITOP HPC ir PLANITOP HPC FLOOR


Didelio stiprio mišiniai PLANITOP HPC ir PLANITOP HPC FLOOR.png

 

FRP sistemos dažnai yra puiki alternatyva įprastiems stiprinimo būdams, tačiau ir jos turi savo trūkumų ir apribojimų, tokių kaip: mažas atsparumas gaisro apkrovoms (būtina papildoma apsauga), ribotos panaudojimo galimybės konstrukcijų gniuždomosios zonos stiprinimui bei palyginti aukšta medžiagų kaina (ją atsveria gerokai sumažėję įrengimo kaštai ir laiko sąnaudos).

 

Šias problemas išspręsti galima pasitelkiant MAPEI pristatytą naujovę - ypač didelio stiprio (net iki 130 MPa gniuždomojo stiprio), metalo fibra armuotus betono remontinius mišinius PLANITOP HPC ir PLANITOP HPC FLOOR. Šie produktai gali būti naudojami tiek kaip pilna ir nepriklausoma konstrukcijų stiprinimo sistema, tiek kombinacijoje su MAPEI FRP kompozitinėmis konstrukcijų stiprinimo sistemomis, panaudojant, pvz., anglies pluošto audinius ir lameles (MAPEWRAP ir CARBOPLATE) konstrukcijų tempiamosiose zonose, o sistemas PLANITOP HPC - gniuždomojoje zonoje.

 

MAPEI PLANITOP HPC.png

DVIEJŲ KOMPONENTŲ YPAČ DIDELIO STIPRIO (130MPA) NESITRAUKIANTIS, TAKUS, METALO FIBRA ARMUOTAS BETONO REMONTINIS MIŠINYS, SKIRTAS LAIKANČIŲJŲ GELŽBETONINIŲ KONSTRUKCIJŲ (SIJŲ, KOLONŲ, PERDANGŲ) REMONTUI IR STIPRINIMUI.

 

KUR NAUDOJAMAS: Gelžbetoninių konstrukcijų remontui ir stiprinimui, ypač tais atvejais, kai reikalingas takus ir ypač didelio stiprio metalo fibra armuotas mišinys. Naudojant šį mišinį įmanomas plonasluoksnis (2-4cm) laikančiųjų gelžbetoninių konstrukcijų remontas ir stiprinimas nenaudojant papildomos armatūros.

 

KELI PANAUDOJIMO PAVYZDŽIAI:

 • Konstrukcijų, veikiamų seisminių apkrovų, stiprinimui ir remontui, ypač tais atvejais kai reikalingas ypač aukštų charakteristikų mišinys naudojant plonu (2-4cm) sluoksniu;
 • Gelžbetoninių sijų ir kolonų stiprinimas didinant skerspjūvį - apibetonuojant;
 • Tiltų, viadukų ir kitų dinaminių apkrovų veikiamų konstrukcijų remontui bei stiprinimui, važiuojamosios dalies GB konstrukcijų stiprinimui gniuždomojoje, tempiamojoje ir skersinėje zonose;
 • Perdangų konstrukcijų laikomosios galios atstatymui/didinimui sumažėjus gniuždomosios zonos skerspjūviui dėl remonto, nusidėvejimo, pasikeitusių apkrovų ar kt. priežasčių.

 

Atsisiųsti PLANITOP HPC sistemos skaičiavimo programą skirtą Projektuotojams

 

MAPEI PLANITOP HPC FLOOR.png

YPAČ DIDELIO STIPRIO (130MPA) NESITRAUKIANTIS, TAKUS, METALO FIBRA ARMUOTAS BETONO REMONTINIS MIŠINYS, SKIRTAS GB IR KOMPOZITINIŲ PERDANGŲ IR GRINDŲ REMONTUI BEI STIPRINIMUI.


KUR NAUDOJAMAS: Horizontalių paviršių (perdangos, pramoninės grindys, tiltų ir viadukų paklotai ir pan.) remontui ir stiprinimui, kai reikalingas takus ir ypač didelio stiprio metalo fibra armuotas mišinys. Išgaunamas mažo storio, bet standų diską formuojantis ir į bendrą perdangos darbą "isijungiantis" sluoksnis.  

 

KELI PANAUDOJIMO PAVYZDŽIAI:

 • Konstrukcijų, veikiamų seisminių apkrovų, stiprinimui ir remontui, ypač tais atvejais kai reikalingas ypač aukštų charakteristikų mišinys naudojant plonu (2-4cm) sluoksniu;
 • Gelžbetoninių ir kompozitinių horizontalių plokštumų, tokių kaip: surenkamos ar monolitinės perdangos, gelžbetoninės sijinės perdangos, kompozitinės medžio-mūro blokelių ar metalo-blokelių perdangos, remontui bei stiprinimui pilant ploną (2-4cm) storio sluoksnį gniuždomojoje (viršutinėje) konstrukcijų zonoje;
 • Gelžbetoninių paviršių remontui (pramoninės grindys, keliai, oro uostų pakilimo takai ir pan.);
 • Tiltų ir viadukų važiuojamosios dalies pakloto remontui, lyginimui bei stiprinimui.
 • Sijinių perdangų ir sijų gniuždomosios zonos remontui, stiprinimui bei laikomosios galios atstatymui/didinimui sumažėjus gniuždomosios zonos skerspjūviui dėl remonto, nusidėvejimo, pasikeitusių apkrovų ar kt. priežasčių.

 

MAPEI PLANITOP HPC FLOOR techniniai duomenys.jpg

 

Atsisiųsti PLANITOP HPC FLOOR sistemos skaičiavimo programą skirtą Projektuotojams