Naujienos

Priešgaisrinės degių vamzdžių sandarinimo tarpinės PROMASTOP W


 

PROMASTOP - W tai yra priešgaisrinė juosta degiems ir nedegiems vamzdžiams (su degia izoliacija ir be jos) uždaryti, naudojama montuojant ugniai atsparias sienas ir lubas.

 

Montuojant degių vamzdžių priešgaisrinio sandarinimo sistemas, tarpinės montuojamos ant degaus vamzdžio paviršiaus sienos/perdangos viduje, likusią angos dalį užsandarinant atitinkamomis angų sandarinimo sistemomis:

 

  • akriline mastika,
  • akmens vatos ir akrilinės priešgaisrinės dangos;
  • cementinio skiedinio sistemomis.

 

Pagalba projektuotojams ir gaisrinės saugos inžinieriams

Montuotojui ypač patogu, kai visas šias sistemas jis gali gauti iš vienų rankų, papildomai nemokamai gaudamas konsultacijas ir kokybišką priežiūrą. Specializuotoms kompanijoms tokie darbai ne naujiena, tačiau sistemų teisingas parinkimas ir jų sumontavimas neretai sukelia galvos skausmui netgi profesionalams.

 PROMAT produkciją Lietuvoje pristato kompanija „Eternit Baltic“.

 

UAB „Eternit Baltic“ siūlo pagalbą projektuotojams ir gaisrinės saugos inžinieriams įdiegdami „Sandarinimo medžiagų parinkimo“ programėlę. Šia programėle gali naudotis „Promat“ partneriai: UAB „Priešgaisriniai sprendimai” ir UAB „Laudo”. Šių įmonių darbuotojai visą informaciją, gautą iš klientų ir iš projektuotojų, suveda į programą ir gauna reikiamą brėžinį, kurį persiunčia projektuotojui. Parsisiųsti brėžinius galima priklausomai nuo pasirenkamų kriterijų (pritaikymas, atsparumas ugniai).

 

PROMAT-technines specifikacijos.jpg

 

 

 

 

Atsisiųskite PROMASTOP - W priešgaisrinių juostų ir kitų PROMAT priešgaisrinių ugniaatsparinimo sprendimų techninių specifikacijų rinkinį.