Naujienos

Šilumos paskirstymo vamzdžiai Uponor Ecoflex Thermo


Šilumos-paskirstymo-vamzdžiai-Uponor-Ecoflex-Thermo_www.statybosproduktai.lt.jpg

Praktiški, patogūs ir universalūs vamzdžiai šildymo vandeniui

Geros vamzdžių sistemos požymis – profesionalus sprendimas įvairioms naudojimo sritims, sudarytas iš vos kelių komponentų. Mūsų izoliuoti vamzdžiai šilumos tiekimo tinklams gali būti naudojami įvairių tipų pastatuose: viešbučių kompleksuose, pramoniniuose objektuose, individualiuosiuose namuose ir daugiaaukščiuose pastatuose. Tai idealus sprendimas šilumai iš šilumos punkto patalpos tiesiai į pastatą tiekti ir paprastas būdas izoliuotiems vamzdžiams prie grindinio šildymo sistemos kolektoriaus prijungti.

 

Uponor Thermo vamzdžiai šildymo vandeniui tiekti

uponor-thermo-single-twin.jpg

„Uponor Ecoflex Thermo“ vamzdžius, skirtus šilumos tiekimo sistemoms, taip pat sudaro vienas arba du (tiekimo ir grįžtamasis) vamzdžiai viename apvalkale. Šie vamzdžiai gaminami su deguonies difuzijos barjeru, padedančiu išvengti korozijos. Unikali vamzdžių struktūra – lankstus rifliuotas paviršius ir sluoksninė konstrukcija – padeda išvengti energijos nuostolių, atlaikyti dideles apkrovas, dirvos slėgį.

 

  • „Uponor Thermo“ vamzdžių šilumos nuostoliai yra stebimi iš išorės.
  • Patvirtintos ir išbandytos išbaigtos sistemos.
  • Montavimui nereikalingi specialūs įrankiai.
  • Dviejų spalvų centrinis „Uponor Thermo Twin“ profilis apsaugo nuo ištekamojo ir grįžtamojo vandens linijų supainiojimo prijungiant vamzdžius.
  • „Uponor Thermo Single“ gaminami 18–110 mm skersmens ir yra atsparūs 6 barų slėgiui.
  • „Uponor Thermo Twin“ gaminami 25–63 mm skersmens ir yra atsparūs 6 barų slėgiui.

 

 

Ecoflex skaičiuoklė – įrankis vamzdyno ir priedų skaičiavimui

Korporacija „Uponor“ nuolat stengiasi tobulinti savo sistemas, kurti inovacijas ir paslaugas lengvinančias partnerių darbą. Todėl buvo sukurta izoliuoto vamzdyno ir sistemos priedų skaičiuoklė.

 

 

Uponor Ecoflex izoliuoti vamzdžiai turi platų panaudojimo spektrą nuo industrinių iki gyvenamosios paskirties pastatų – šildymo, vėsinimo ir geriamojo vandens sistema gali būti pritaikoma didelio masto kompleksuose, pavyzdžiui, mokyklose, ligoninėse, viešbučių ir kurortų kompleksuose, industrinės paskirties pastatuose. Šis sprendimas gali būti pritaikomas ir sniego ir ledo tirpinimo sistemoms. Tai racionalus pasirinkimas ir renovacijos projektams.

logo_UPONOR.jpg