Naujienos

Naujos V50 kombinuotųjų ir V20 viršįtampio ribotuvų serijos


Viršįtampių ribotuvų serija V20-V50 OBO Bettermann-www.statybosproduktai.lt.jpg

 

Naujoji viršįtampių ribotuvų serija V20 / V50

Jos gerai įsikomponuoja į didelę OBO apsaugos nuo žaibo ir viršįtampių sistemą. Modulinis įstatomas ribotuvas su dinaminiu atjungiančiuoju įtaisu ir optiniu būsenos indikatoriumi.

 

Ateityje OBO Bettermann gaminius, užtikrinančius apsaugą nuo žaibo ir viršįtampių, bus galima atpažinti labai lengvai. Dėl naujo prekės ženklo dizaino apaugos nuo žaibo ir viršįtampių bus gerai matomos kiekvienoje instaliacijoje.

Gerai apgalvota konstrukcija, daug praktiškų detalių.

Naujosios ribotuvų serijos privalumas – įvairūs, gerai apgalvoti komponentai. Juos galima be problemų sumontuoti keliais rankų judesiais. Dėl aukštos kokybės medžiagos ir gerai apgalvotų komponentų galima naudoti esant didelėms mechaninėms apkrovoms.

 

  • Saugus veikimas. Patikimas ir nuo vibracijų apsaugotas fiksavimo mechanizmas su garsu (KLICK), patogu naudoti dėl ergonomiškos rankenų konstrukcijos
  • Apsauga nuo netinkamo įstatymo. Saugiam viršutinių dalių įvedimui
  • Optimizuota vardinių duomenų lentelė. QR kodas su internetiniu adresu detalesnei informacijai padeda gauti informacija („Full Traceability“) apie kiekvieną ribotuvo viršutinį elementą.
  • Saugūs kontaktai. Naujai sukurti saugūs kontaktai kartu su fiksatoriumi apsaugo apsaugos elementų viršutines dalis net ir esant didžiausioms mechaninėms apkrovoms. Dėl pleišto formos kontaktų konstrukcijos viršutinės dalys lengvai įstatomos ir pakeičiamos.
  • Įtampos ir tipo koduotė. Aiškiam ribotuvo viršutinės ir apatinės dalių atskyrimui
  • Aukštos kokybės medžiagos. Behalogenis, UL sertifikuotas plastikas atitinka naujausius instaliavimo technologijų standartus.

 

 

 

Leidinys „Pastatų išorinė apsauga nuo žaibo“

Leidinys Pastatų išorinė apsauga nuo žaibo-www.statybosakademija.lt.jpg