Naujienos

JUNG telefonspynių patalpų vidaus stotelės SIEDLE technologija


jung siedle-www.statybosproduktai.lt.jpg

Naujosios JUNG vaizdo ir garso telefonspynių patalpų vidaus stotelės žavi funkcijų gausa ir dailia išvaizda

 

Jos gaminamos beveik visų JUNG serijų dizaino, tad šias vidaus stoteles lengva priderinti prie jau turimos elektros instaliacijos komponentų. Kitas šios modulinės konstrukcijos prietaisų privalumas – lengvas, lankstus ir greitas montavimas, nes vaizdo, garso ir mygtukų modulius galima montuoti tiek kartu į daugiaviečius rėmelius, tiek atskirai vienviečiuose rėmeliuose. Turint galvoje įspūdingą JUNG dizaino serijų pasiūlą, naudojamų medžiagų, spalvų ir formų įvairovę galima įsivaizduoti, koks didelis šių prietaisų pasirinkimas.

 

Suvienijus dviejų savo srities specialistų žinias atsiveria visai naujos galimybės. Firma JUNG, sukaupusi didžiulę pastatų inžinerinių sistemų valdymo patirtį ir garsėjanti jungiklių bei kitų elektros instaliacijos komponentų estetišku dizainu, pradėjo bendradarbiauti su SIEDLE, žinoma telefonspynių ir namų vidaus komunikavimo įrenginių eksperte.

 

Šio bendradarbiavimo rezultatas yra tai, kad JUNG ir SIEDLE telefonspynių komponentai „kalba ta pačia kalba“. Įdiegus SIEDLE technologiją, įvairaus dizaino naujosios JUNG vaizdo ir garso telefonspynių vidaus stotelės dabar kuo puikiausiai veikia sujungtos su SIEDLE telefonspynių lauko stotelėmis. Tai atveria naujas galimybes elektros įrangos montuotojams, pardavėjams ir architektams.

 

 

 

Vaizdo telefonspynės vidaus stotelė. Kuo puikiausiai matyti, kas stovi už durų: spalvotame skystųjų kristalų ekrane įžiūrimas ryškus lankytojo atvaizdas. „Laisvų rankų“ funkcija, aukštos kokybės garsiakalbiai garantuoja puikų garsą, galima rinktis iš 11 skirtingų skambučio melodijų, įskaitant ir gongą. Vaizdo vidaus stotelė patogiai valdoma mygtukais.
video-innenstationen_Jung_Siedle-www.statybosproduktai.lt.png

Garso telefonspynės vidaus stotelė. Geras susikalbėjimas su lankytoju: dėl aukštos kokybės garsiakalbių lankytojas ir gyventojai puikiai susikalba, be to, skambučio garso stiprumą palaipsniui galima didinti iki 92 decibelų. Patogu naudotis: kalbamasi esant „laisvoms rankoms“, durys atidaromos paspaudžiant mygtuką.

 


Garso telefonspynės vidaus stotelė „Standart“. Tai garso telefonspynės vidaus stotelės virštinkinio montavimo modelis; ja naudojantis galima paskambinti, kalbėtis, atdaryti duris. Ji gali veikti ir kaip vidaus pasikalbėjimo įrenginys, blokuojantis pasiklausymą, turintis 11 skirtingų skambučių melodijų ir 5 skambučio garso stiprumo nustatymo pakopas iki 83 decibelų.

 

 

 neue-synergie-www.statybosproduktai.lt.jpg