Dėmesio, naujiena nėra vieša. Jos dar nepatvirtino administratorius

Naujienos

JUNG - KNX sistemai skirtos programinė įrangos


Programinė įranga JUNG KNX sistemai - tai programos "Facility-Pilot" ir "Facility Pilot Navigator", kurių pagalba papildomos KNX sistemos ir telefonspynių funkcijų spektras.

 

Programa "Facility-Pilot"


JUNG programa "Facility-Pilot" yra lanksti, interaktyvi programa, leidžianti išsamiai vizualizuoti ir valdyti KNX pastato sistemos techniką. Ji tinkama naudoti ir verslo objektuose, ir privačiuose namuose.

Programinę įrangą sudaro atskiri moduliai, pvz., EIB redaktorius, proceso modelis, vizualizavimo redaktorius ir viską apimantis sistemos valdymas. Šis sistemos valdymas, kaip centrinė grafinė vartotojo sąsaja, leidžia greitai apžvelgti visą sistemą su atskirais moduliais, dokumentais ir projekto administravimu. Programa "Facility-Pilot" suteikia didelį KNX sistemos valdymo patogumą ir paprastumą. Vizualizavimas ir valdymas suteikia naudotojui interaktyvią pagalbą ir plačios apimties dokumentaciją.

 

Programa "Facility Pilot Navigator"

Dabar vizualizavimas ypač paprastas:
"Facility Pilot Navigator" – taip vadinasi nauja projektavimo pagalba, turinti sąsają su "Facility-Pilot".

Rengiant KNX projektą namų ir objektų statybai, reikėtų siekti, kad logiška visų komponentų struktūra taptų pagrindu lengvam aptarnavimui. "Facility Pilot Navigator" leidžia tai padaryti greitai ir paprastai; be to, programa perkelia sukonfigūruotą projektą tiesiai į vieningą JUNG aptarnavimo paviršių, todėl naudotojas gali visas KNX funkcijas valdyti intuityviai su "Smart-Pilot" lietimui jautriais ekranais.

Kitas svarbus programos "Facility Pilot Navigator" privalumas: bet kurį anksčiau parengtą projektą galima padvigubinti ir panaudoti kitiems "Smart-Pilot". Tai reiškia ženklų laiko ir darbo sutaupymą instaliavimo specialistui, ypač, – įgyvendinant didesnius projektus.