Naujienos

Inovatyvi apsaugos ir valdymo Sistema KSENIA


KSENIA – inovatyvi apsaugos ir valdymo sistema leidžianti valdyti: apsaugos sistemą, gaisro aptikimą, šildymo-kodicionavimo sistemas, drėkinimo sistemą, automatiką, apšvietimą, durų valdymą, vaizdo stebėjimą.


Ši sistema pasižymi ne tik funkcionalumu, bet ir naujomis valdymo galimybėmis. Grade 3 užtikrina aukštą, saugomų objektų, saugumo lygį.

 

Šioje sistemoje yra įdiegtos visos naujausios technologijos. Viena iš svarbiausių tokių naujovių būtų WEB sąsaja, kuri suteikia sistemai didelį lankstumą ir galimybes.

 

WEB sąsaja nereikalauja papildomos įrangos, norint sistemą valdyti nuotoliniu būdu naršyklių, mobiliųjų telefonų pagalba. Leidžia kurti elektroninius žemėlapius, susikurti grafinę valdymo aplinką. Ksenia naudoja Java komponentus, todėl nėra ribojimų operacinių sistemų pasirinkimui: Windows OS, Linux, Mac OS, Android, Apple.

 

Priesgaisrine, signalizacija, apsaugos sitemos,  ksenia.jpg

 

 

  • Patogus ir paprastas sistemos valdymas. Labai svarbu yra patogus sistemos valdymas. Ksenia sistemoje valdymo ir funkcijų grafinį atvaizdavimą galime susikurti patys, pagal savo poreikius.

 

  • Netradicinis valdymas. Netradicinis valdymas naudojant iš anksto suprogramuotus scenarijus, kurie pagal vartotojo veiksmus sumaniai valdo sistemą. Naudojant skaitytuvą, galima valdyti keletą skirtingų užprogramuotų režimų.

 

  • Lanksti sistema. Ksenia sistemoje egzistuoja tik fiziniai kontaktai, kurie gali būti užprogramuoti pagal vartotojo poreikius: apsaugos jutikliai, jungikliai, gaisrinės zonos, analoginiai įėjimai, valdymo relės, atviro kolektoriaus kontaktai, analoginiai išėjimai, kas leidžia sukurti lanksčią valdymo sistemą, integruoti apsaugos sistemą su “protingo” namo valdymo sistema.

 

  • Vaizdo stebėjimo integracija. Ksenia leidžia integruoti į vartotojo sukurtą grafinę aplinką IP vaizdo kameras, integruoti vaizdo srautus, įterpti vaizdo nuorodas. Nėra ribojamas IP vaizdo kamerų skaičius, kiekis, vaizdo dydis.

 

  • Dvipusio valdymo belaidinė sistema. Dvipusio valdymo belaidinė sistema leidžia ne tik priimti duomenis iš belaidžių jutiklių, bet ir pasiųsti informaciją apie sistemos būklę ir jutiklio darbo režimą. Belaidinių jutiklių siųstuvų/imtuvų daugiafunkcinis veikimas leidžia padengti didelį belaidinės sistemos plotą.

 

  • Kokybė ir dizainas. Ksenia pasižymi aukšta įrangos kokybe ir originaliu dizainu. Įrangą galima pasirinkti iš keletos spalvų, pritaikant prie interjero dizaino.