Naujienos

Fasadų hidrofobizavimas - SOLOCON SIL15


Porėtos statybinės medžiagos, pavyzdžiui tinkas, betonas, smiltainis, silikatas, čerpės, plytos ir t.t., yra ištisus metus veikiamos neigiamų oro sąlygų.  Šios statybinės medžiagos išvagotos kanalų ir ertmių, kurios sudaro geras prielaidas lengvai įsiskverbti vandeniui. Vanduo gali prasiskverbti į porėtus paviršius įvairiais būdais, pavyzdžiui, lietaus, pakilusio gruntinio vandens lygio, kylančios gruntinės drėgmės, kondensato pavidalu. Minėti veiksniai palaipsniui ardo statybines konstrukcijas, mažina jų veiksmingumą.

Rinkoje egzistuoja daugybė skirtingų produktų, kurie sukurti, siekiant apsaugoti statybines medžiagas nuo vandens. Dauguma hidroizoliacinių medžiagų apsaugodamos pastatą nuo vandens prasiskverbimo, uždaro drėgmę konstrukcijos viduje, o tai gali sąlygoti hidroizoliacinių medžiagų atšokimą nuo paviršiaus.

Vienos iš hidroizoliacinių medžiagų, leidžiančių konstrukcijai kvėpuoti, yra silikonai. Viena iš svarbiausių silikonų savybių, dėl kurios jie naudojami statyboje, yra jų hidrofobiškumas. Užtepus silikonines medžiagas ant paviršiaus, pakeičiamos paviršiaus savybės, jis tampa neįgeriantis ir taip apsaugoma nuo ardančio vandens poveikio konstrukcijai.

Vienas tokių patikimų impregnantų - SOLOCON SIL15. Kadangi į paviršių nebeįsiskverbia vanduo, jo nebeveikia šalimo/šilimai ciklai, kurie galėtų neigiamai veikti konstrukcijos mechanines savybes ir ilgaamžiškumą. Išsaugomos konstrukcijos šiluminės izoliacijos savybės. Impregnantas puikiai veikia ir yra ilgaamžis visomis oro sąlygomis, nepriklausomai nuo temperatūros ir saulės šviesos poveikio.