Naujienos

„Schüco“ TipTronic


Siūlome taip pat susipažinti su pasauline „Schüco“ naujove: automatiniu aliumininiu profiliu su fiksavimo įtaisu, sukurtu pagal „Schüco“ TipTronic technologiją: dabar atidaryti ir uždaryti galima mygtuko paspaudimu! Jeigu Jūs šiuo patogumu naudojatės savo automobilyje, kodėl turėtumėte atsisakyti to paties komforto standarto ir savo namuose?


„Schüco TipTronic“ leidžia atidaryti ir uždaryti langus naudojant daviklius. Tai padeda taupyti šildymo išlaidas, nes davikliai neleidžia patalpoms atvėsti. Atsiradus gryno oro trūkumui, davikliai užtikrina šviežio oro įleidimą į patalpą. 

Techniniu požiuriu sistema „Schüco TipTronic“ išsiskiria puikiu reagavimo laiku realiame režime: langai uždaromi ir atidaromi mažiau nei per sekundę. Sistema standartiškai komplektuojama su visomis saugumo funkcijomis, kurios šiandien turi būti automatiškai valdomuose languose: apsaugos nuo pirštų privėrimo funkcija, avarinio atblokavimo mechanizmas nutrūkus elektros energijos tiekimui arba saugumo signalų pirmenybė prieš standartinius signalus. Apkaustuose integruojamas užrakinimo kontrolės mechanizmas padeda geriau apsisaugoti nuo įsilaužėlių.

Sistema „Schüco TipTronic“ „pralaužė“ ankstesnes mechaninių apkaustų technologijos galimybių ribas, nes buvo specialiai sukurta kaip mechatroninis sprendimas elektriniam langų valdymui. Visos naujųjų mechatroninių apkaustų dalys yra paslėptos, todėl netrikdo grakščių lango linijų. Dėl vieno dalyko galima tikrai neabejoti: sistema „Schüco TipTronic“ užtikrina aukštą langų funkcionalumo lygį ir šiuolaikišką išvaizdą bei pakelia namo vertę.

Langus galima valdyti po vieną atskirai arba su naujos kartos apkaustais sujungti į grupes ar integruoti į pastato valdymo sistemą (pvz. EIB, lokalųjį tinklą/TCP/IP). Langus sujungus su įvairiais tinklais, galima išvis atsisakyti ant lango esančios rankenėlės.