Naujienos

Idealūs „Future ART" plastikiniai langai


„TIKS langai“ pristato 2013 m. IDEALŲ LANGĄ - modelį FutureART+, kuris pasižymi geriausiomis termoizoliacinėmis savybėmis, ypatingai dideliu sandarumu, šiuolaikišku rėmų dizainu. 

Šie plastikiniai langai gaminami iš naujausios kartos "blueEvolution" sisteminių medžiagų, sukurtų Vokietijos kompanijoje "SALAMANDER industrie-produkte" GmbH. 

FutureART+ modelio langus pagrįstai galima vadinti 2013 m. IDEALIAIS LANGAIS, nes jie klasifikuojami aukščiausioje A++ energetinio efektyvumo klasėje, nors pagal kainą yra artimi dviem klasėmis žemesnio energetinio efektyvumo langams.

FutureART+ langų šilumos perdavimo koeficientas UW yra 0,7 W/m2K, kai jų šviesos pralaidumo koeficientas - net 71%. Geriausias šių langų termoizoliacines ir šviesos pralaidumo savybes užtikrina 48mm storio tristikliai paketai, kurių šilumos perdavimo koeficientas Ug tik 0,5 W/m2K. FutureART+ langų modelyje gali būti įrengti iki 52mm storio stiklo paketai, dėl kurių vienu metu įvykdomi tiek ypač griežti patalpų akustinio komforto, tiek jų energetinio efektyvumo reikalavimai. Termoizoliacinių TGI/Swisspacer rėmelių panaudojimas stiklo paketuose tik dar labiau pagerina šių plastikinių langų eksploatavimo savybes.

Išskirtinis FutureART+ langų techninis sprendimas - net 22mm į rėmus įgilintas įstiklinimas ir papildomas stiklo paketo užsandarinimas visu jo perimetru. Dėl šios įstiklinimo įrengimo inovacijos FutureART+ languose išvengiama kondensato susidarymo įstiklinimo pakraščiuose net ir esant labai žemai lauko temperatūrai.

FutureART+ rėmų sandarumą užtikrina ypač elastingos naujos kartos sandarumo tarpinės. Staktos centre įrengta papildoma 3-ioji tarpinė pagerina ne tik langų termoizoliacines ir triukšmo slopinimo savybes, bet ir padidina langų nepralaidumą lietui ir vėjui. FutureART+ langai ypač rekomenduojami naudoti aukštuminiuose pastatuose ir pajūryje, kur dažni stiprūs vėjai, liūtys ar audros. Centrinėje staktoje esančios tarpinės - efektyvi langų apkaustų apsauga nuo drėgmės ir korozijos, užtverianti kelią kritulių patekimui and vidinės palangės, todėl FutureART+ plastikiniai langai yra patikimi ir ilgaamžiai.