Naujienos

„Megrame Medis“ kova siekiant išlaikyti gerą vardą


 

UAB „Megrame Medis“ stoja į kovą siekdamas išlaikyti gerą prekės ženko reputaciją ir, svarbiausia, apsaugoti savo klientus, kad jie gautų tuos gaminius ir tokią kokybę, kurios ir tikisi.

 

Siekdamas stiprinti įmonės konkurencingumą ir atsirasti kuo arčiau kliento, „Megrame Medis“ nuolat vykdo atstovybių plėtrą visoje Lietuvoje. Kartu su didėjančia užimamos rinkos dalimi, lygiagrečiai auga ir kita rizika – tapti klastojimo ir kopijavimo taikiniu. 

 

Juk gerai žinomą prekės ženklą lengva nukopijuoti! Kaip žinia, nukopijuotas daiktas yra žymiai pigesnis, tačiau nesusigundykite vient žema kaina, nes padirbto gaminio kokybė nė iš tolo neprilygsta originaliai prekei. Šiuo atveju, posakis „Taupus moka du kartus“ vertas dėmesio. 

 

Trumpai pristatome esminius punktus, į ką verta atkreipti dėmesį, kad vietoj kokybiško originalaus „Megrame Medis“ medinio lango nenusipirktume iš pačių pigiausių žaliavų pagaminto jo pakaitalo.

 

1. Gaminių kaina ir kokybė: Nesusigundykite mažesne kaina, įsigyjant abejotinos kokybės prekę.

2. Gamintojo patikimumas: Renkantis medinius langus ar duris visada atsižvelkite ne tik į deklaruojamus lango parametrus, bet ir į gamintojo patikimumą: gamybos patirtį, turimus sertifikatus, skiriamą garantiją ir kt.

3. Oficialios pardavimo vietos: Originalius ir kokybiškus gaminius galite įsigyti tik oficialiuose „Megrame Medis“ prekybos salonuose  arba atstovybėse visoje Lietuvoje. Kiekvienam atstovui yra išduoti sertifikatai, patvirtinantys teisę parduoti „Megrame Medis“ gaminius.

4. Ženklinimas. Visų „Megrame Medis“ medinių langų ar durų skiriamasis bruožas – firminis ženkliukas gaminio vidinėje pusėje.

Plačiau apie tai skaitykite: www.megramemedis.lt/kaip-atskirti-orignalu-megrame-medis-gamini

 

PS. Kilus klausimams ar abejonėms dėl prekės originalumo, nedelsiant:

skambinkite mums telefonu +370 612 313 28

arba rašykite info@megramemedis.lt.

 

mg.png