Naujienos

Mediniai langai - ilgaamžiai


Geresnės šilumos izoliacijos savybės puikiai tinka šilumą taupantiems namams. Gaminame labai šiltus medinius aliuminius langus iš profilių, turinčių ypač gerų šilumos izoliacijos savybių.

Lengvai prižiūrimi – dešimtmečius jų nereikės perdažyti, perlakuoti ar kitaip restauruoti. Įbrėžimus nesudėtinga panaikinti, tam labai tinka automobiliniai dažai ar kitos priemonės.

Didelis spalvų pasirinkimas – langai ir durys, kaustyti aliuminiu, gali būti dažomi, bet kokia jūsų pasirinkta spalva.

Medinių langų katalogas .PDF formatu.

 

Medinių langų dalys

 

Medinės lango dalys – trisluoksnis klijuotas tašas. Paprastai naudojama pušies mediena, bet Užsakovui pageidaujant, langus gaminame iš ąžuolo, uosio, buko, ar raudonmedžio. Kokybiškai ir technologiškai teisingai suklijuotas medienos profilis tampa atsparus deformacijai bei mažina vidinį tarp pavienių lamelių atsirandantį tempimą (pasipriešinimą).  Toks tašas didina lango konstruktyvo atsparumą 80% palyginti su neklijuotos medienos tašeliu. Veikiama oro sąlygų natūrali (neklijuota) mediena gali imti trūkinėti ar klaipytis (deformuotis).

Trisluoksnis langų tašas yra absoliučiai neveikiamas atmosferos veiksnių. Šiuolaikinės medienos ruošimo bei apdorojimo technologijos užtikrina medienos eksploatacines galias 50 metų. Iki 10 % išdžiovintos ir nesutrūkinėjusios medienos ruošinukai suklijuojami per ilgį ir plotį. Naudojami D4 klasės vandeniui atsparūs klijai, todėl medienos konstruktyvas tampa tvirtas, atsparus deformacijoms, neišsiklijuoja per dygius

 

mediena_langas.jpg

 

Stiklo paketai

 

Stiklas yra didžiausia lango dalis, todėl turi didžiausią įtaką lango termoizoliacinėms savybėms Suprantama, kad geras garso ir šilumos savybes gali užtikrinti tik langas įstiklintas stiklo paketu. Stiklo paketai - puiki, ekonomiška, šilumai ir garsui mažai laidi šiuolaikinė langų stiklinimo medžiaga. Pagrindinė stiklo paketo dalis – stiklas – gali būti kelių rūšių: skaidrus, laminuotas, selektyvas, raštuotas, tonuotas, matinis, armuotas ir t.t. Stiklo paketų su selektyviniu stiklu kamera paprastai užpildoma inertinėmis dujomis (argonu), kurios pagerina selektyvinės dangos šilumos izoliavimo savybes apytiksliai 10-20%. Ne visi stiklo paketai yra vienodi, tad jų savybės skiriasi. 

1. Paprastas stiklo paketas, du stiklai šilumos laidumas - 2,6 W/m2K (stiklo skaidrumas ~82%)

2. Vienas stiklas kieto selektyvinio padengimo, kitas stiklas -minkšto padengimo - 1,7 W/m2K (stiklo skaidrumas ~81%)

3. Vienas paprastas kitas minkšto selektyvinio padengimo stiklas - 1,3 W/m2K (stiklo skaidrumas ~75- 77%). Jei tarpas tarp stiklų užpildomas argono dujomis - 1,1 W/m2K. Galima pasiekti ir 1,0, 0,9 ir 0,7 W/m2K, tačiau tokio stiklo kaina pradeda ženkliai kilti.

Selektyvinis stiklas, ant kurio yra plonas metalų oksidų sluoksnis, turi savybę atspindėti šiluminius spindulius. Seletyviniame stikle plėvelė dedama stiklo paketo vidinėje pusėje. Tokiu būdu kambario šiluma kaip nuo reflektoriaus atspindi atgal į kambarį. Stiklo paketas su naujos kartos minkšto padengimo selektyviniu stiklu išleidžia į lauką apie 3 kartus mažiau šilumos negu paprastas stiklo paketas. Selektyvinį stiklą paprastai sunku nustatyti, jį atskirti galima šaltą dieną prie jo pridėjus ranką - jis bus žymiai šiltesnis už paprastą stiklą.

 

stiklo_paketai_20378762_4dadc692340cf_small.jpg stiklo_paketai_20588772_4db488611adba_small.jpg

 

Medinių langų privalumai:

 

  • ekologiški, natūralūs ir puikaus dizaino langai;
  • stiklo paketas su selektyviniu stiklu, užpildytas argono dujomis;
  • gerai sulaiko šilumą;
  • mediniai langai neleidžia susidaryti šalčio slenksčiams rėmuose bei kondensuotis vandeniui;
  • mediena lakuojama ekologiškais, akriliniais lakais, naudojant bet kurią spalvą iš Ral ir Sikkens paletės;
  • apatinė lango dalis iš lauko pusės apsaugota termo nuolaja, pagaminta iš aliuminio;
  • mediniai langai namams suteikia solidumo ir išskirtinumo;
  • jų nereikia valyti antisanitarinėmis plovimo priemonėmis.

 

20111012193.jpg