Naujienos

Sertifikuota KREISEL šiltinimo sistema


 

Pagal STR 2.01.10:2007 („Išorinės sudėtinės termoizoliacinės sistemos") reikalaujama, kad projektavimui būtų naudojamos tik turinčios Europos techninį liudijimą (ETL) ir CE ženklu ženklintos išorinės tinkuojamos sudėtinės termoizoliacinės sistemos.

 

KREISEL sistema - tai kompleksinė, moderni naujų pastatų statybos ir senųjų renovacijos, bet kurio tipo išorinių sienų apšiltinimo technologija. Jos esmė - šilumos izoliacijos (polistirolio ar mineralinės vatos plokščių) sluoksnio tvirtinimas prie sienų specialiais KREISEL klijais, tvirtinimo smeigėmis, profiliais ir armavimo tinkleliu, specialių KREISEL klijų sluoksnyje, gruntuojant ir atliekant apdailos darbus mineralianiais ir sintetinių dervų silikoniniais ar akriliniais dekoratyviniais KREISEL tinkais.

 

KREISEL išorinės sudėtinės termoizoliacinės sistemos (ETICS) atitinka ESMINIUS REIKALAVIMUS: mechaninis atsparumas ir stabilumas; gaisrinė sauga; higienos, sveikatos ir aplinkos apsauga; saugus naudojimas; apsauga nuo triukšmo; energijos taupymas ir šilumos išsaugojimas.

 

Tinkamai projektuojant, bei šiltinimo darbus atliekant sertifikuotai statybininkų komandai pagal fasadų šiltinimo sistemai keliamus technologinius reikalavimus ir reglamentuotas procedūras užtikrinamas sistemos atitikimas esminiams reikalavimams ir ilgaamžiškumas: KREISEL užtikrina 30 metų sistemos tarnavimo laiką, išskyrus apdailos sluoksnį, kuris laikui bėgant turi/gali būti atnaujinamas, dažant dažais ir pan. Visai sistemai suteikiama 5 metų garantija.

 

Išsamią informaciją apie sistemas galite taip pat rasti šio internetinio puslapio dalyje: PRODUKTŲ KATALOGAS -> BESIŪLĖS FASADŲ ŠILTINIMO SISTEMOS.

 

Apačioje rasite pateiktą ETICS sistemų dokumentaciją.

 

Pageidaujančius dirbti ar apšiltinti savo namus ETICS sistema, prašome susisiekti su KREISEL darbuotojais.

 

ETICS sistemos dokumentacija

ETICS sistemos procedūrų pristatymas

ETICS sertifikatas ANGLŲ kalbaparsisųsti [789,7KB] »

ETICS sertifikatas LETUVIŲ kalbaparsisųsti [88,4KB] »

Sistemos komponentų ir tiekėjų sarašasparsisųsti [1,1MB] »

Kontrolinio plano pavyzdysparsisųsti [554,3KB] »

ETICS sistemos užsakymo formaparsisųsti [73KB] »

Kontroles protokolo formaparsisųsti [63,5KB] »

Techniniai mazgai PDF formateparsisųsti [3,4MB] »

Techniniai mazgai DWG formateparsisųsti [4,8MB] »

Apdaila kinkerinėmis plytelėmis - darbų technologija