Naujienos

Šildymas ir vėsinimas su nauju Daikin Altherma monobloku


Sutaupykite vietos ir energijos su Daikin Altherma žemos temperatūros monobloku

 

Daikin Altherma žemos temperatūros monoblokas yra efektyvus ir vietą taupantis variantas, nes jį sudaro vienas lauko įrenginys, o vidaus įrenginys nebūtinas. Patalpoje reikės tik buitinio karšto vandens bako. Ši įranga yra išbaigtas šildymo, vėsinimo ir buitinio karšto vandens tiekimo sprendimas, pasižymintis puikiu energijos taupymu.

 

Įvairiapusiška sistema pagal Jūsų schemą

 

Daikin Altherma žemos temperatūros monoblokas idealiai tinka termiškai taupioms renovacijoms arba naujiems namams, nes jį galima reikiamai adaptuoti prie grindų šildymo sistemos, žemos temperatūros radiatorių ir ventiliatorinių šildytuvų. Galite optimaliam našumui susikurti įvairiapusišką ir mažai energijos naudojančią šildymo sistemą, kuriai reikės minimalių eksploatacinių kaštų.

 

Lengvas montavimas ir priežiūra

 

Lauko įrenginį lengva sumontuoti, nes visos hidraulinės dalys pridedamos prie įrenginio komplekto, todėl reikės tik prijungti lauko įrangos vandens vamzdžius prie vidaus įrenginio šildymo tinklo. Nereikės naudoti šaltnešio. Priežiūra nekels rūpesčių, nes lauko įrenginys yra su apsauga nuo užšalimo – garantuojamas darbas net ir žemoje aplinkos temperatūroje.