Naujienos

Naujiena - tvorų elementai


Naujausia UAB „Plieniniai stogai“  veiklos sritis yra plieninių tvorų elementų gamyba. Tvorų elementai gaminami iš 0,5 mm storio skardos. Elemento tvirtumui išprofiliuojamos standumo briaunos. Tokios tvoros nereikia dažyti, ją lengva plauti, ji nepūna ir nerūdija! 

 

Techniniai duomenys:
Plotis 11,5 cm
Profilio aukštis 1,8 cm
Ilgis pagal kliento pageidavimą
Standumo briaunos


Medinė tvora kiek pigesnė už plieninę, tačiau pastaroji žymiai ilgaamžiškesnė, reikalaujanti mažiau priežiūros.  Mūsų tikslas, kad mūsų tvorų elementai tarnautų Jums ilgai ir suteiktų kuo mažiau rūpesčių.  

Renkantis, kokia tvora tverti sklypą, svarbu atsižvelgti į namo bei sklypo dydį. Kuo mažesnis sklypas, tuo tvora turėtų būti žemesnė. Vertėtų atkreipti dėmesį į bendrą kvartalo stilių. Gražu, kai fasadinę dalį riboja kuo atviresnė tvora, kad praeinantys ar pravažiuojantys matytų sutvarkytą aplinką. Tačiau, jei sklypas yra prie triukšmingos vietos, verta statyti uždaresnę tvorą, kad užstotų triukšmą. Uždaresnė tvora padeda išvengti ir nepageidautinų pašalinių žvilgsnių. Mūsų įmonėje gaminamais plieniniais tvorų elementais galima suprojektuoti ir atvirą ir uždarą tvorą.