Naujienos

BRUGMANN profilio langai su naujos kartos selektyviniu stiklu


 

LANGINUKAS savo klientams pasiūlė BRUGMANN profilio langus su trijų stiklų paketu naujos kartos selektyviniu stiklu. Dvikameris paketas iš tokio stiklo atlieka iš karto dvi funkcijas: saugo ir nuo saulės kaitros, ir nuo šilumos nuostolių žiemą. Nors jis kainuoja apie 20 proc. brangiau nei paprastas selektyvinis stiklas, tačiau yra 40 proc. efektyvesnis, o už saulės kontrolės stiklą ir 15 proc. pigesnis. Pirmoji savybė itin svarbi šaltuoju metų laiku, kuomet svarbu samažinti šilumos nuostolius. Saulės energijos kontrolė puikiai veikia šiltuoju metų laiku, dėka šių stiklų, patalpa yra mažiau prikaitinama nuo saulės spindulių.

 

Rėmeliai tarp stiklų gali būti aliuminio arba plastikiniai. Geros kokybės plastikiniai rėmeliai, palyginus su tradiciniais aliuminio rėmeliais, sumažina terminį tiltą ant stiklo krašto ir padeda išvengti kondensato bei pelėsio susidarymo rizikos. Išsprendus šią pakraščių rasojimo problemą, pailgėja lango rėmų eksploatacijos laikas - tai ypač aktualu mediniams rėmams. Pvz., populiariausio šiuo metu TGI rėmelio panaudojimas sutaupo 4,1% šilumos. Rėmelis gali būti įvairių spalvų, todėl lengva priderinti prie lango rėmo.

 

Standartiškai šilčiausių langų įstiklinimui naudojami 36mm tristikliai paketai, kurių šilumos pralaidumo koeficientas yra 0,7W/m2K. 

 

LANGINUKO siūlomas naujas šiltas stiklo paketaas 44mm storio, panaudojant  du naujausios kartos selektyvinius ir sutaupantis dar apie 30% busto šilumos. Tokio paketo šilumos pralaidumo koeficientas (Ug) yra tik 0,5W/m2K.

 

Pasirenkantys naujausią stiklą aktyviai prisideda prie energijos vartojimo mažinimo ir klimato išsaugojimo.