Naujienos

Gaisro aptikimo ir signalizavimo sistema AutroPrime SV


 

Autroprime, pirma visiškai naujos kartos gaisro aptikimo ir signalizavimo sistema (GASS) kurią jums siūlo Autronica Fire and Security AS kompanija priklausanti UTC koncernui, kuri suteikia jums aukštųjų technologijų privalumus, ir yra nedidelių kaštų alternatyva renkantis GASS nedideliems ir vidutiniams objektams. Sistemos ypatybės tokios kaip standartai-sertifikatai, efektyvus ir patikimas detektavimas yra tai ko tikisi Autronica klientai, o taip pat ir daugybė naujai įdiegtų savybių.

 

Autronica produktai visada buvo siejami su pirmaujančiomis technologijomis, kurios keičia žmonių mastymą apie gaisro aptikimą. Autroprime taip pat ne išimtis: sistemoje yra daugybė bandytų ir ištestuotų Autronica technologijų; revoliucinė dalis yra tai kad visos tos aukštųjų technologijų savybės yra kartu susietos ir yra viename įperkamame pakete.

 

Autroprime pagaliau pateikia tikrai integruotą gaisro aptikimo koncepciją: viskas yra vietoje, o sistemos funkcionalumas ir patikimumas dar niekad nebuvo geresnis. Lakoniškas paprastumas užtikrina kad ši aptikimo sistema viršija lūkesčius ir suteikia ateinančios kartos galimybes, ir visa tai už žemą, atsižvelgiant į visą sistemos tarnavimo laiką, kainą.

 

Autroprime – tai saugumo ir ekonomiškumo kombinacija. Autroprime įneša paprastumą, kokybę ir plečiamą funkcionalumą  vienoje integruotoje sistemoje. Autronica kompanijos sukurta SelfVerify® technologija užtikrina kad pati sistema pasirūpins kasdienine sistemos priežiūros rutina, ir paliks personalui daugiau laiko kitoms darbams. Autroprime yra lanksti sistema. Su jos High-End specifikacijomis ir funkcijų gausa kombinuojant žemus sistemos kaštus, ją galima pritaikyti bet kokiems poreikiams.

Autroprime – gaisro aptikimas paprastai. Sistemos montavimui ir eksploatacijai nereikia jokių ypatingų specializuotų žinių. Viskas ko jums tereikia:

 

  • Sumontuoti visus detektorius ir kitus kilpos elementus
  • Pajungti kilpas ir kitas išorines jungtis į sistemą. Tai atlikti labai parastą nes pajungimo terminalai yra su spyruokliniais fiksatoriais.
  • Laidu prijungti valdymo pultą ir įsprausti į pulto laikiklį.
  • Autroprime paruošta darbui. Sistema pati automatiškai susikonfigūruoja ją įjungus ir iš karto pradeda veikti.

 

Supaprastintas kalibravimas: 

 

Autronica SelfVerify® detektoriai patys automatiškai atliks kalibravimo testą kas 24 valandas ir užtikrins kad dūmų ir temperatūros daviklių jaurumas yra teisingas ir atitinka Europos normų reikalavimus. To pasekoje galutinis vartotojas užtikrintai žino kad jo sistemos veikimas kiekvieną dieną atitinka visas specifikacijas.

 

Supaprastinta priežiūra: 

 

operatorius visada bus informuotas apie galimus nukrypimus ir sistema automatiškai pakoreguos kiekvieno detektoriaus kalibravimą Normų ribose. Operatorius visada žinos kur ir kada nukreipti savo pastangas trūkumams šalinti, taip taupydamas laiką ir išlaidas.

 

Supaprastinta patikra: 

 

Sumontuota sistema automatiškai nuskaitys kilpų tipologiją iš karto kai tik jūs įjungsite pagrindinį valdymo pultą. Ši tipologija bus paremta individualiais kiekvieno kilpos elemento duomenimis. Tolimesnis sistemos konfigūravimas taip pat labai lengvai atliekamas, tačiau sistema iš karto pilnai funkcionuos po pirmo jos įrengimo.

 

Supaprastintas valdymas: 

 

visi detektoriai yra su jau įdiegtu unikaliu adresu, kaip beje ir kiti kilpos elementai. Šis adresas bus iš karto parodytas esant suveikimui ar atsiradus bet kokiems nuokrypiams, tai leis sutaupyti laiko ieškant kur yra klaida. Sistema taip pat nurodys tikslų problemos buvimo tašką. Kiekvienas kilpos elementas ar detektorius atlieka ir izoliatoriaus funkciją.

Jei jus sudomino šios sistemos galimybės ar norėtumėte plačiau apie ja sužinoti bei išvysti ją gyvai prašome kreiptis į Kidde Lietuva.