Naujienos

Didelio galingumo Šil.ta katilinės


 

Savo klientams jau  galime pasiūlyti modernias didelio galingumo Šil.ta katilines ( galingumas iki 500kW). Tokio tipo katilinės yra skirtos tiems vartotojams, kurių apšildomi plotai siekia 2000 kv. m. ir  tiems, kuriems yra reikalingas didelis kiekis karšto vandens. 

Įrengiant tokias katilines, sumontuojami didelio galingumo kieto kuro dujų generaciniai  ketiniai ( liaudiškai vadinami „špižiniais“) katilai. Montuojamų katilų kiekis priklauso nuo pastatų ploto ir karšto vandens poreikio, jų gali būti du, trys ar net keturi, naudojama kuro rūšis -malkos arba briketai. Šildymo procesas valdomas įvertinant lauko ir patalpų temperatūras bei laisvai programuojant norimas patalpų temperatūras. Katilai dirba efektyviai ir dėl specifinės malkų įkrovos katile konstrukcijos . Todėl ant kameros sienelių  nesusikaupia dervos, degimo kamera lieka švari, pelenų kiekis minimalus.

Vienas iš  katilinės privalumų yra tai , kad esant net 23 laipsniams šalčio,  užtenka vienos įkrovos  per parą. Reikia paminėti ir tai , kad  tokių katilinių  katiluose galima deginti malkas, kurių drėgnumas gali būti net 20% ( standartinė pageidaujama malkų drėgmė yra ne daugiau 10%).

Jei darbuojatės  kaimo turizmo, apgyvendinimo paslaugų, viešbučių srityse, turite gamybinius ar kitokios paskirties didelio ploto pastatus  ir norite sutaupyti  iki 30%  šildymo ir karšto vandens paruošimo išlaidų, šis pasiūlymas skirtas būtent Jums.

Rašykite, skambinkite,  klauskite ,  mes  būtinai surasime Jums naudingą ir tinkamą sprendimą.