Naujienos

Statybiniai blokeliai Termoblock TD2


 

Statybinis blokelis Termoblock TD2 laikančiosioms konstrukcijoms su dvejomis oro kameromis, išdėstytomis trimis eilėmis. Blokelis pagamintas iš itin kieto betono, ir dėl šių savybių jis yra kietas ir ilgaamžinas, kaip paprastas betonas, bet žymiai šiltesnis už jį. Blokelis skirtas laikančiųjų sienų, pertvarų ir pamatų statybai, taip pat ugniai atsparių sienų statybai. Gali būti naudojamas kolonų betonavimui, tvorų stulpams, pamatų betonavimui ir sieninių kolonų viduje. Blokelis patogus tiesti vidines komunikacijas ir ventiliacinius kanalus. Sienoje, pastatytoje iš blokelių Termoblock TD2, susidaro oro kamera (kitaip tokia siena dar vadinama „kvėpuojančiąja“), kuri tarnauja ir kaip hidroizoliacija, ir kaip termoizoliacija, ir kaip drėgmės ir kondensato pašalinimo iš sienos kanalas. Dėl oro cirkuliacijos sienos viduje sumažėja jos įtempiai, atsirandantys dėl sienos temperatūrinių skirtumų – pagrindinės priežasties, dėl ko sienose atsiranda įtrūkimai.

 

vaizdas iš viršaus termoblock statybinio blokelio TD2, skirto sienos mūrijimui

 

Mūrijant sieną iš blokelių Termoblock TD2 skiedinys klojamas tik ant šoninių bloko dalių, kas lemia daugiau nei dukart mažesnį skiedinio sunaudojimą palyginus su bet kuriais kitais blokais. Sieninės blokelio sienelės platėja į viršų, taip sudarydamos ganą pliačią plokštumą, ant kurios galima dėti skiedinį, taip apsaugoma nuo jo kritimo. Blokeliai Termoblock TD2 gali būti mūrijami naudojant bet kurį skiedinį arba klijus, o kalkių kaip sudedamosios skiedinio ar klijų dalies naudojimas nėra būtinas.

 

Dviejų Termoblock statybiniu blokeliu TD2 pavyzdžiai, skirti perskėlimui mūrijant  

 

Į paletę su blokeliais Termoblock TD2 dedami ir blokeliai TD2, kurie yra paruošti perskelti į dvi dalis ir turi griovelį deformacinės siūlės susidarymui. Viename kube komplektuojama 10 tokių blokelių. Dėl vidinio pjūvio toks blokelis lengvai skaldomas arba pjaunamas į dvi dalis. Vertikalūs grioveliai kiekvieno blokelio TD2 šoninėje sienelėje skirti vertikalios deformacinės siūlės sukūrimui. Kombinuojant Termoblock TD2 blokelius per visą sieną aukštyn ir montuojant nukreipiamąjį strypą sukuriama deformacinė siūlė, leidžianti vertikalųjį kontroliuojamą sienos poslinkį be sienos konstrukcijų pažeidimo.

 

sienos Šilumos izoliacijos brėžinys, pastatytas iš Termoblock blokeliu TD2 sienos hidroizoliacijos brėžinys, pastatytas iš Termoblock blokeliu TD2