Naujienos

Terrazzo (mozaikinio betono) paviršiai


Atstovaujame ,  kuri buvo įkurta 1994 metais. Bendrovė nuo įkūrimo gamina statybines medžiagas. Tiekiame ir montuojame  bendrovės gaminamus aukštos kokybės mozaikinio betono (Terrazzo), atidengtos faktūros (plauto) betono ir natūralaus akmens gaminius. Darbus atliekame pagal architektų, statinių rangovų ar privačių užsakovų projektus.

 

TERRAZZO (MOZAIKINIO BETONO) PAVIRŠIAI

Terrazzo tai dekoruotas betonas gaminamas iš balto ar pigmentuoto portlandcemenčio ir skaldos. Naudojama įvairių rūšių granito ir marmuro skaldos užpilimai. Spalvoms išgauti naudojami bendrovės „Bayer“ specialus betono pigmentai. Produktą išėmus iš formos paviršiai šlifuojami, poliruojami. Jei reikia į pakopas įmontuojami tvirtinimo elementai skirti turėklams pritvirtinti. Bendradarbiaujant su Suomijos ir Italijos bendrovėmis, mes turime vieningą terrazzo ir plauto betono spalvyną, kas leido vietinių žaliavų naudojimą derinti kartu su užsienio kilmės.

Panaudojimas: grindų dangos, tiesių ar suktų laiptų pakopoms (laikomos ir save laikančios), laiptų aikštelėms, parapetams, židinių plytelėms, palangėms ir panašiai. Gelžbetoniniams laiptams terrazzo plokštės klijuojamos ant pakopų arba įliejamos gaminant laiptų maršą. Esame įgiję daug patirties gaminant ir montuojant monolitinio terrazzo bei terrazzo plytelių paviršius.

 

PANAUDOJIMAS LAIPTŲ KONSTRUKCIJOSE

Mūsų galimybės leidžia pagaminti terrazzo elementus bet kokios formos:

 

  • Trikampius (Spiraliniams laiptams)
  • Asimetrinius elementus
  • Laiptų aikšteles, iki 3,0 m x 3,0 m dydžio (elementų storis priklauso nuo atramų išdėstymo)
  • Laiptų pakopos iki 4,0 metrų ilgio 
  • Lauke instaliuojami elementai gali gūti montuojami ant kabeliu šildomo paviršiaus

 

Surenkami laiptų elementai

 

 

 

Pakopos ir laiptų aikštelės

 

 

 

Klijuojami elementai

 

 

Monolite

 

 

 

TERRAZZO GRINDŲ DANGOS

 

Terrazzo dėl atsparumo dilimui naudojama ir grindų dangoms. Danga  klijuojama plytelėmis arba išliejama. Išlietas mišinys  šlifuojamas bei poliruojamas taip išgaunamas glotnus, ilgaamžiškas mozaikinis Terrazzo paviršius.