Įmonės veiklos aprašymas

ISOVER pasaulyje Saint-Gobain Izoliacijos padalinys (ISOVER ir Ecophon) mineralinę vata daugiausiai gamina naujai statybai, renovacijos projektams ir pramonei.

 

 

ISOVER veikia daugiau nei 50 šalių ir joje dirba apie 11000 žmonių. ISOVER pagrindinis tikslas yra kurti ir gaminti energiją taupančią šilumos izoliaciją, tuo pačiu kuriant patogesnį gyvenimą ir tausojant aplinką. Izoliacinės medžiagos parinkimas vaidina lemiamą vaidmenį energijos suvartojime, oro kokybei patalpose ir gyvenimo kokybei.

 

ISOVER kuria ir gamina aukščiausios kokybės šilumos ir garso izoliaciją. Pažangūs, saugūs ir aukštos kokybės produktai atitinka mūsų klientų reikliausius iššūkius. Kaip rinkos lyderiai, mes gaminame aukščiausios kokybės, ekonomiškai efektyvią šilumos izoliaciją, garso ir sandarinimo izoliaciją. Stiprūs know-how montavimo ir logistikos srityse.

 


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga
Ultimate-u-protect 2014-06-06 „ULTIMATE Protect“ priešgaisriniai ir dūmų šalinimo ortakiai
Dėl gaisrų kasmet žūsta šimtai žmonių, patiriami milžiniški materialiniai nuostoliai. Todėl gaisrinės saugos svarba didėja kasdien, griežtėja reikalavimai priešgaisrinėms konst...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė Saint-Gobaint statybos gaminiai, UAB