Įmonės veiklos aprašymas

33_1.jpg

 

UAB „MONREMA“ veikla: įvairios paskirties vėdinimo sistemų projektavimas, gaminimas ir montavimas; ortakių ir fasoninių detalių gaminimas; nestandartinių metalo gaminių ir detalių projektavimas ir gamyba.

UAB “Monrema”, įsikūrusi 1996 metais, yra vienintelė įmonė IAE regione, kuri atlieka pilną vėdinimo darbų komplektą: vėdinimo sistemų projektavimas, gaminimas ir montavimas. Vėdinimo sistemų gaminimo cechas turi naują šiuolaikinę staklinę liniją, leidžianti gaminti įvairius ortakius ir fasonines detales. Ortakiai daromi iš cinkuoto plieno, nerūdijančio plieno, aliuminio, galima juos naudoti įvairiomis darbo sąlygomis, tiek buityje, tiek ir gamyboje.

Teikiame paslaugas (lakštinio metalo): - Pjovimas plazma; - Karpymas giljotina; - Lankstymas; - Valcavimas.

UAB „Monrema“ turi Lietuvos Ūkio ministerijos kvalifikacijos atestatą. Įmonėje įdiegta kokybės ir aplinkos apsaugos valdymo sistema, atitinkanti LST EN ISO 9001:2008, LST EN ISO 14001:2004 reikalavimus.

UAB „Monrema" pagamino ir sumontavo metalo konstrukcijas stambiuose pramoniniuose ir viešuosiuose objektuose: Ignalinos Atominėje elektrinėje, miesto katelinėje Daugavpilse (Latvijoje), sanatoriuje “Belarus” Druskininkuose, SPA baldų gamykloje Visagine ir kituose.


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga
19_1 2014-04-30 Plieniniai laiptai
UAB “Monrema” užsiima įvairių formų nestandartinių laiptų, laiptelių, kopėtėlių, laiptų pakopų, perlipimo platformų ir turėklų gamyba ir montavimu. Gaminame ir montuojame įvairaus dizai...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė Monrema, UAB