Įmonės veiklos aprašymas

Schüco yra vienas pirmaujančių aukštos kokybės langų, durų bei fasadų sistemų iš aliuminio, plastiko ir plieno gamintojų. Visame pasaulyje yra naudojami milijonai Schüco gaminių, kurie atitinka aukščiausius dizaino, patogumo, saugumo ir efektyvaus energijos naudojimo reikalavimus.

 

Turėdama partnerių, architektų, projektuotojų ir investuotojų tinklą, Schüco kuria tvarius, harmoningai su gamta ir technika derančius, tačiau pirmiausia žmogaus poreikius atitinkančius pastatų fasadus. Mūsų siūlomi produktai tenkina aukščiausius reikalavimus dizainui, komfortui ir saugumui. Jų energijos efektyvumas padeda užtikrinti mažesnes CO 2  emisijas ir tausoti gamtinius išteklius.

 

 

Turėdami metalo ir plastikinių konstrukcijų gamybos padalinius, Schüco tiekia į tikslines klientų grupes orientuotus produktus naujų pastatų statybai ir renovavimui, tenkinančius individualius vartotojų poreikius visose klimato zonose.


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga
Schuco lietuva-aliuminio langai-logo-www 2016-05-08 Aliuminio langai SCHUCO
Schüco aliuminio langai ne tik atitinka griežtus šilumos apsaugos reikalavimus, kuriuos iki šiol galėdavo tenkinti plastikiniai ar mediniai langai. Naudojant pažangų AWS princi...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė Schuco Lietuva, UAB