Įmonės veiklos aprašymas

 

Esame šeimos bendrovė, dirbanti visame pasaulyje jau daugiau nei 70 metų. Drąsus požiūris į ateitį, gebėjimas žengti koja kojon su laiku, investicijos į naujoves, paprastas ir greitas sprendimų priėmimas, kūrybinė darbuotojų iniciatyva – išskirtiniai „Knauf“ ypatumai!

Suteikiame galimybę kurti puikias sąlygas dirbti ir gyventi siūlydami patikrintas aukštos kokybės medžiagas iš natūralaus gipso, sausosios statybos sistemas, mišinius, gruntą, tinką, glaistą, klijus, grindis ir kitus sprendimus, padedančius įgyvendinti Jūsų idėjas.

Glaudūs santykiai su klientais, ilgalaikiai ryšiai, konsultacijos ir patarimai visais su statybomis susijusiais klausimais, kokybiškos medžiagos – tokį kelią į rinką pasirinko įmonė „Knauf“. Pažinkite mus kaip kompetentingą, lankstų ir kūrybingą partnerį, kuriuo visuomet galima pasikliauti.

Pasinaudokite visais stipraus prekių ženklo pranašumais!

 

 


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga
Knauf aquapanel vidaus apdailos plokste_pic 2014-03-23 AQUAPANEL cementinės vidaus plokštės
SAVYBĖS   AQUAPANEL® cementinė vidaus plokštė yra tvirtas, ilgaamžis pagrindas, skirtas naudoti viduje. Pagaminta naudojant Portlando cemento užpildą, padengtą stiklo pluoš...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė Knauf, UAB