Įmonės veiklos aprašymas

UAB "EPDM sistemos" - įmonė įkurta 2010m. su tikslu vystyti Firestone Building Products guminės stogo dangos ir vandeniui atsparių sistemų tradicijas Lietuvoje ir Latvijoje. Pagrindinė mūsų veikla yra Firestone EPDM stogo dangos bei EPDM geomembranos ( guminės dangos naudojamos tvenkinių hirdoizoliacijai) prekyba ir įrengimas. Taip pat papildomai  rengiame apmokymus rangovams ir teikiame nemokamas konsultacijas.

Firestone_Master_contractor_logo_www.statybosproduktai.lt.jpg

 

Firestone kompanija jau daugiau nei 100 metų yra pasaulyje pripažinta polimerinės gumos technologijų lyderė. Išnaudodama savo ilgametę patirtį, Firestone Building Products tapo pasauline guminių stogo dangų ir vandeniui atsparių sistemų gamybos lydere.

 

Firestone Building Products yra Firestone Diversified Products, LLC, padalinys, valdomas Bridgestone Coorporation - didžiausios pasaulyje padangų ir kaučiuko gaminių gamintojos. Firestone Building Products ypatingą dėmesį skiria aukštos kokybės tradicijų gumos gamybos technologijoje tęsimui. Pažangiausios kompanijos EPDM gamybos bazės yra įsikūrusios Šiaurės Amerikoje ir taiko griežtus kokybės kontrolės reikalavimus pradedant žaliavų pasirinkimo ir baigiant galutinio produkto testavimu.


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga
Epdm, sistemos, stogo,membrana, firestone, rubbergard 2014-08-29 Hidroizoliacinė stogo membrana EPDM RubberGard
EPDM membranų naudojimas suteikia naujas, dar neišnaudotas galimybes siekti aukštų šiuolaikinių statybų standartų įrengiant naujus ir renovuojant senus sutapdintus ir mažo nuol...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė EPDM Sistemos, UAB