Įmonės veiklos aprašymas

 Jei papasakosime, kokie mes dideli ir kiek daug dirbome, kad tai pasiekti, manau, kad niekam nebus įdomu. Ieškantys informacijos apie įmonės apyvartą, milijoninį pelną, begalinius fabrikų plotus ir dirbančių žmonių skaičius - nusivils. Čia nebus nieko panašaus ne todėl, kad mes neturime kuo pasigirti, o paprasčiausiai manome, kad ši informacija neturi nieko bendro su šiuo "APIE MUS" skyriumi :-) "MES" - didžiuojamės ne tuo, ką turime, o tuo, ką galime!

Istorija neįtikėtinai paprasta ir tuo pačiu metu paslaptinga: 2000 - aisiais mes pabandėme naują verslo šaką ir taip jau atsitiko, kad nebesugebėjome jos palikti. Šimtus kartų keitėsi nuomonė apie planus, veiksmus ar taktiką, bet strategija išliko ta pati. Norėdami to ar ne, per dešimtmetį gyvenimas mus pavertė tikrais stiklininkais. Esame išbandę visus įmanomus stiklo apdirbimo bei panaudojimo būdus. Aplankėme visas didžiausias pasaulines stiklo parodas bei visus pasaulio kontinentus, kad susitikti panašius į mus - stiklininkus.

Neeilinis požiuris į stiklą, begalinis noras tobulėti siekiant kokybės, per šį laiką mus pavertė tuo, kas esame dabar. Manome, kad darbe svarbiausia ne tik rezultato ir pelno siekis, bet ir pasitenkinimas tuo, ką darai.

Džiaugiamės, kad radote laiko ir susidomėjote mumis. Net jei ir nesiruošiate pirkti stiklo ar mūsų paslaugų, busime laimingi galėdami patarti ar pasidalinti savo patirtimi. 

 


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė Stiklo meistrai, UAB