Įmonės veiklos aprašymas

paroc-logo-www.statybosproduktai.lt.jpg

Paroc Group yra tarptautinis izoliacinių medžiagų iš akmens vatos gamintojas. Mūsų pagrindinė būstinė yra įsikūrusi Suomijoje, penkiose šalyse veikia mūsų gamyklos, o 14-oje šalių turime savo atstovybes.

 

„Paroc“ kompanijoje jau nuo 1930-ųjų metų vystome savo gamybos technologijas. Šiandien esame pirmaujantys izoliacinių medžiagų tiekėjai Suomijoje, Švedijoje ir Baltijos šalyse. 

 

PAROC produktai, tokie kaip statybinės izoliacijos medžiagos, techninės ir jūrinės izoliacijos gaminiai, kompozicinės plokštės ir akustiniai gaminiai į rinką patenka su mūsų prekės ženklu PAROC ir lengvai atpažįstamose raudonai-baltai dryžuotose pakuotėse.

 

Mes vystome ir išbandome naujas statybų koncepcijas, tokias kaip energiškai efektyvi renovacija arba energiškai efektyvių, pasyvių namų statybos technologijos, kurios padeda sumažinti ne tik pastatų energijos suvartojimą ar CO2 emisiją, bet ir tuo pačiu padidina gyvenimo kokybę naujo tipo pastatuose.

 

Mūsų klientai yra patys įvairiausi, nuo individualių gyvenamųjų namų statytojų ir architektų iki rangovų, produkcijos platintojų ir statybinių elementų gamintojų.

 

Pastato šiltinimas svarbus ateities ekonomiškumo rodikliui. Šiltinant tokiomis medžiagomis, kaip PAROC vata - pasiekamas maksimalus rerzultatas.

 


 

PAROC gaminiai sertifikuoti pagal ISO 9001:2008 ir ISO 14001:2004 standartus.

 


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga
Paroc-tinkuojamas fasadas-www 2016-05-04 Renovuojamų sienų šiltinimas naudojant tinkuojamų fasadų sistemas PAROC
Prieš renovuodami senas sienas, pirmiausia patikrinkite ir įvertinkite sienų konstrukcijų būklę, bei sienų paviršių. Parinkite šiltinimo sprendimą padėsiantį užtikrinti reikali...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė Paroc , UAB