Įmonės veiklos aprašymas

 

VIZIJA – SITEKS balkonų stiklinimo konstrukcinių sprendimų lyderiai Lietuvoje ir užsirekomendavę partneriai Europoje.

MISIJA – Išvystyti Klientų idėjas ir pažangių technologijų dėka paversti jų norus realybe. Užtikrinti klientų pasitenkinimą pateikiamais produktais ir aptarnavimo paslaugomis.

VERTYBĖS:

  • Komandinis darbas. Siekdami bendro tikslo pasitikime vieni kitais, atvirai bendraujame, dalijamės informacija ir patirtimi, atsakingai žiūrime į savo pareigas, gerbiame kolegas ir dirbame komandoje.
  • Pagarba darbuotojui. Kiekvieno įmonėje dirbančio žmogaus nuomonė yra svarbi. Vertinamos mūsų asmeninės iniciatyvos ir suteikiama galimybė maksimaliai tobulėti.
  • Tobulėjimas. Analizuojame savo ir kolegų patirtį, ieškome naujausiomis idėjomis pagrįstų sprendimų, nuolat ugdom savo asmeninį profesionalumą bei kompetenciją.
  • Partnerystė. Klientai ir tiekėjai yra mūsų vertingi partneriai. Siekdami optimalaus rezultato drauge ieškome sprendimų, vertiname ilgalaikį bendradarbiavimą.

UAB “Siteks” įkurta 2005 metais rugpjūčio 29d. Savo veiklą koncentruoja statybos srityje. Individualių namų, daugiabučių ir kitų pastatų konstrukcinių dalių projektavime ir įrengime. Pagrindinė įmonės specializacija yra įvairių balkono stiklinimo sistemų projektavimas, realizacija, instaliavimas ir aptarnavimo paslaugos. Įmonės steigėjai yra įsitikinę, kad specializuojantis tam tikroje srityje, galima pasiekti konkurencinių pranašumų ne tik produkte, bet ir suteikiant profesionalias produktą lydinčias paslaugas. Tokias, kaip – individualūs projektiniai sprendimai, naujovių diegimas atsižvelgiant į individualų vartotojo poreikį, kokybiškų produkto instaliavimo ir aptarnavimo darbų organizavimas.

2006 metais tapo žinomi Lietuvos rinkoje, kaip naujausių berėmių balkono stiklinimo sistemų specialistai.

2007 metais užsirekomendavo, kaip patikimi partneriai, tarp stambiausių statybos srityje įmonių, tokių kaip  “HANNER”, “EIKA”, “YYT KAUSTA”, AXIS INDUSTRY”. Tapo žinomais berėmių balkonų stiklinimo sistemų specialistais Latvijos rinkoje, kur įvykdė keletą stambių projektų.

2008 metais remdamiesi sukaupta patirtimi, sukūrė savo aliuminio profilių sistemą balkonų ir terasų atitvarams, kurios pagalba gali pasiūlyti savo klientams kokybišką ir konkurencingą produktą lengvai pritaikomą įvairiose statybinėse situacijose.

Ekonominio nuosmukio metu, išskirtinį dėmesį skyrė individualiam klientui. UAB “SITEKS” susitelkė ties balkonų stiklinimo sistemų tobulinimu ir naujų susijusių produktų paieška.

2009 metais UAB “SITEKS” gavo išskirtines teises iš savo partnerių Estijoje “Malmerk Fassaadid” organizuoti prekybą aukščiausios kokybės berėmėmis balkono stiklinimo sistemomis Lietuvoje. Dar vienas patikimas UAB “SITEKS” tiekėjas yra “SAPA group” (aliuminio profilių gamintojai su kuriais glaudžiai bendradarbiaujame).

UAB “SITEKS” didžiuojasi, kad pagrindiniai tiekėjai yra pastovūs ir, kad vertina mūsų veiklą. Netgi sunkmečio metu rodo didžiulį pasitikėjimą ir visada pasiruošę suteikti pagalbą.

2010 metais UAB “SITEKS” vystė gamybą balkonų atitvarinių konstrukcijų srityje. Pradėjo sėkmingai bendradarbiauti su vienais iš geriausių fasado įrengimo specialistais UAB ” STATICUS”. Palangoje įvykdė stambų projektą atlikdami balkono stiklinimo darbus prestižiniuose poilsio apartamentuose “Palangos Perliukas”.

Pagrindinis mūsų išskirtinumas – drąsūs projektiniai sprendimai, naujovių diegimas atsižvelgiant į individualų vartotojo poreikį.

UAB “SITEKS”  turi  konkrečius tikslus ir teisingą verslo vystymo sampratą. Vyrauja teisingas ir sąžiningas veiklos vystymo suvokimas. Visos inovacijos ir atradimai turi nešti abipusę naudą, tiek Klientams, tiek įmonei. Norint pasiekti svarių rezultatų neužtenka turėti vien tik gerą idėją, reikia nuolatos vystyti gamybinius ir technologinius procesus ir  siekti tobuliausio kokybės ir kainos derinio.

SITEKS specialistai domisi, kas vyksta pasaulyje, įsisavina naujus sprendimus ir taiko juos Lietuvoje.

Visada prieš pradėdami darbus įmonės specialistai konsultuoja objektą projektuojančius architektus. Šios dalykinės konsultacijos nenueina perniek – įdirbis naudingas abiem pusėms, be to, iš anksto bendradarbiaujant surandama labai gerų sprendimų, sklandžiau vyksta jų įgyvendinimas.

Pagrindiniai mūsų veiklos principai

Siūlomi gaminiai ir sprendimai geriausi, o ne pigiausi.

Sprendimų didinančių kokybinę vertę pastovi paieška ir įsisavinimas.

Maža darbuotojų kaita – patirtis ir profesionalumas.

 


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga
Bereme_stiklo_pertvara_1 2012-05-09 Berėmės stiklo pertvaros
Tai šiuolaikinių technologijų taikymo, estetikos ir originalių architektūrinių sprendimų derinys, neribotos galimybės interjero funkciniams sprendimams. Stiklas – neišeinantis...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė Siteks, UAB