Įmonės veiklos aprašymas

 

UAB „EKO2ŠILUMA“ - vienintelis oficialusis "MITSUBISHI ELECTRIC" atstovas Lietuvoje, ambicinga ir technologinėms inovacijoms neabejinga įmonė, siekianti, kad klientą "MITSUBISHI ELECTRIC" produkcija pasiektų net atokiausiose šalies vietovėse.

 

VIZIJA


Būti lyderiu šildymo/vėsinimo/vėdinimo įrangos pardavimo rinkose.

 

MISIJA


Teikti kokybišką, ekonomišką ir ekologijos principais veikiančią "MITSUBISHI ELECTRIC" įrangą komfortiškam kliento gyvenimui, įsiklausyti į kliento norus ir optimaliai kliento poreikiams pritaikyti įrangą.


TIKSLAI


Kokybiškos "MITSUBISHI ELECTRIC" įrangos įvedimas į Lietuvos rinką.
Produkcijos ir aptarnavimo kokybe patenkinti klientai.
Siekis teikti "MITSUBISHI ELECTRIC" produkciją, jos montavimą ir techninę priežiūrą visoje Lietuvoje, o ne vien didžiuosiuose šalies miestuose.
Aukštos profesinės kompetencijos darbuotojai.


VERTYBĖS / DARBO PRINCIPAI


Svarbiausia – kliento poreikiai, kuriuos gali patenkinti "MITSUBISHI ELECTRIC" produkcija. Įsiklausydami į kliento norus, kompetetingi darbuotojai siekia juos maksimaliai įgyvendinti, iškilus klausimams – į juos atsakyti. Sukurtas kokybiškas grįžtamasis ryšys garantuoja kliento pasitenkinimą ir lojalumą.

Verslumas skatina kiekvieną įmonės darbuotoją atnaujinti žinias, tobulėti, lavinti kompetenciją ir dirbti pelningai.

Nuolatinis mokymasis, t. y. žinių kaupimas ir atnaujinimas bei panaudojimas, inovatyvių idėjų įgyvendinimas darbe yra viena svarbiausių vertybių įmonės darbuotojo ir kliento komunikavimo atžvilgiu. Priklausomai nuo darbo pobūdžio, kiekvienas įmonės darbuotojas ar partneris, gauna tik jam skirtą tikslinę, žinias praplečiančią informaciją (pardavėjams, vadybininkams, partneriams organizuojami seminarai apie produktus ir jų diegimą; montuotojams suteikiama pakankamai teorinių ir praktinių žinių apie įrangos diegimą, organizuojami seminarai-mokymai).

Pagarba sau, kolegoms, klientams, partneriams bei konkurentams sukuria darbui palankią aplinką.

Kolegiškumas, gebėjimas dirbti komandoje orientuoja kiekvieną įmonės darbuotoją asmeninius privalumus panaudoti bendram tikslui pasiekti.


apie mus  

MITSUBISHI ELECTRIC ISTORIJA


Ar žinote, kad "Mitsubishi", iš japonų kalbos išvertus, reiškia "trys deimantai". "Mitsu" reiškia trys, o "hishi" - vandens kaštonai. Šis žodis dar vartojamas, kai reikia apibūdinti formą, panašią į deimantą. "Mitsubishi" įkurta 1870 metais. Pradžioje ši įmonė užsiėmė vandens transportu: laivais, keltais. Vėliau išvystytos bankų, nekilnojamojo turto, prekybos ir elektronikos šakos. "Mitsubishi" taip pat gamina mašinas, lėktuvus, karo tehniką ir autobusus.

"MITSUBISHI ELECTRIC", įkurta 1921 metais, tapo viena iš pirmaujančių pasaulyje elektronikos prietaisų gamybos srityje. Bėgant metams pradėta gaminti labai daug produktų, susijusių su elektronika (tiek namų ūkio, tiek industriniams poreikiams). Keli produktų pavyzdžiai: liftai, kondicionieriai, mobilieji telefonai, buitinė elektronika, kompiuteriai, elektriniai varikliai, generatoriai, palydovai, robotai ir elektros komponentai.

"MITSUBISHI ELECTRIC" kondicionierius gamina jau 50 metų. Parduodamų įrenginių skaičius siekia net iki 5 milijonų per metus. Šilumos siurbliai yra gaminami "Mitsubishi Electric" gamyklose ir yra pritaikyti šalims pagal jų klimatines sąlygas (mūsų atveju - šiauriniam klimatui). Platus pasirinkimas leidžia optimaliai išnaudoti įrenginius pagal Jūsų poreikius.

"MITSUBISHI ELECTRIC" stiprybė - produktų kūrimas vyksta savo laboratorijose. Pagrindiniai komponentai gaminami savo gamyklose ir taip garantuojama, kad visi produktai yra aukščiausios kokybės. Atstovai bei montuotojai atidžiai atrenkami, apmokomi, kad nesuprastėtų ženklo "MITSUBISHI ELECTRIC QUALITY" kokybė, todėl pirkėjas - klientas gauna optimaliausią produktą su geriausia garantija ir ekonomija.

"MITSUBISHI ELECTRIC" yra viena iš didžiausių įmonių "Mitsubishi" grupėje (ją sudaro iš viso apie 30 įmonių, pvz, Nikon Camera, Tokyo-Mitsubishi Bank, Motors, Kirin Beer ir kt.). Visos įmonės yra savarankiškos. Visame pasaulyje "Mitsubishi Electric" įmonėje dirba 100 000 darbuotojų, o apyvarta siekia net 30 milijardų eurų.

"Mitsubishi Electric Skandinavia" atsako už produktus ir jų pardavimą Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Skandinavijos šalyse jau 25 metus vyksta bendradarbiavimas su Švedijos specialistais, siekiant ištobulinti ir pritaikyti produktus šiauriniam klimatui.


 


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga
Vl-100u-e 2012-04-26 Sieninis mini rekuperatorius VL-100U-E
Ši mini rekuperacinė sistema tinka naudoti butuose, nuosavuose namuose, biuruose, konferencijų salėse ar kitose patalpose, kur stinga ventiliacijos, o įsirengti ortakinę vėdinimo sistemą nėr...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dregmes surinktuvas 2012-04-26 Drėgmės surinktuvas Q Dry Energy MJ-E16VX
Šis drėgmės surinktuvas yra ypač kompaktiškas, lengvas, tyliai veikiantis, ilgaamžis, išskirtinio dizaino, efektyviai naudojantis elektros energiją, todėl lengvai pritaikoma...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mitsubishi_electricmsz-ef 2012-04-25 Sieninis šilumos siurblys MSZ-EF-VAH
MSZ-EF-VAH šilumos siurbliai turi unikalią 10oC laipsnių palaikymo funkciją, tačiau skirtingai nuo MSZ-GE-VAH serijos įrenginių, jie turi ir savaitinio programavimo galimybę. Dėl i&scaron...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Product_big-f50d1e035960edcf24110b392ccd80c5 2012-04-25 Sieninis šilumos siurblys MSZ-FD-VABH
PRITAIKYTAS ŠIAURINIAM KLIMATUI   Skirtingai nuo daugumos kitų šilumos siurblių gamintojų, KIRIGAMINE serijos šilumos siurbliai yra testuojami ir pritaikomi veikti &sc...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė EKO2ŠILUMA, UAB