Įmonės veiklos aprašymas

UAB „Eternit Baltic“ yra oficiali PROMAT produktų atstovė Baltijos valstybėse.


PROMAT priklauso Belgijos pramoninei grupei „Etex“, gaminančiai itin kokybiškas statybines medžiagas ir įvairios paskirties izoliacijos sistemas įvairiose pasaulio šalyse įsikūrusiose gamyklose.


Jau daugiau kaip 50 metų PROMAT įgyvendina struktūrinį požiūrį į priešgaisrinę saugą ir rūpinasi apsaugos nuo gaisro technologijomis, siekdama apsaugoti žmonių sveikatą, gyvybę bei materialųjį turtą. Aukštos kvalifikacijos specialistų komanda tobulina esamų produktų kokybę ir kuria naujus kokybiškus produktus, kurie atitinka aukštus priešgaisrinės saugos ir veiksmingos izoliacijos reikalavimus. Šios pasyviosios apsaugos nuo gaisro priemonės ir sistemos užtikrina veiksmingą izoliaciją ne tik pastatuose, tuneliuose, bet ir laivuose, naftos bei dujų sektoriuose.


 promat_www.statybosproduktai.lt.jpg

Modernūs ir šiuolaikiški priešgaisrinės saugos gaminiai, turintys aiškius ir suprantamus matavimo principus, yra mūsų PROMAT sistemų pamatas.

 Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga
Sandarinimo sistema promat promaseal a-logo-www 2016-05-30 Sandarinimo sistema PROMAT PROMASEAL A
Priešgaisrinio angų sandarinimo akrilinės mastikos sistema PROMASEAL-A yra skirta nedidelių komunikacinių ir linijinių angų sandarinimui.   Priešgaisrinio angų sandarinimo sist...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė ETERNIT BALTIC, UAB