Įmonės veiklos aprašymas

Žmogus iš prigimties yra gamtos dalis, todėl “grįžimas į gamtą” yra natūralus žmogaus poreikis. Kas šiandieną nesvajoja pasėdėti prie ugnies, pasilepinti jos teikiama šiluma, pasiklausyti “jos šnekos”? Jos būvimas - didelė vertybė, todėl Ją siūlome ir Jums.
Mūsų įmonė UAB “STIKSAS” savo veiklą pradėjo 2000 metais. Pirmieji įmonės gyvavimo metai tai kūrimo, naujų produktų paieška, atvežimas ir jų pristatymas Lietuvos rinkai. 2001 metais buvo atidarytas pirmasis židinių salonas Kaune. Tai specializuota parduotuvė ne tik prekiaujanti šildymo prietaisais, bet ir teikianti profesionalias montavimo paslaugas.
Po keleto metų buvo atidarytas visiškai specializuotas židinių krosnių salonas Vilniuje. Išsiplėtė prekių asortimentas, tapome oficialūs atstovai gerai žinomų kompanijų visame pasaulyje, gaminančių aukštos kokybės produkciją.
2005 metais atidaryta didmeninės prekybos bazė: prekyba židiniais, krosnelėmis, dūmtraukiais, kaminų įdėklais, židinių montavimui skirtomis medžiagomis, stiklo keramika, izoliacine produkcija, aksesuarais ir t.t.

http://www.stiksas.lt/stilius1/pic/blank.gif

 

Dabartinės veiklos kryptys:

http://www.stiksas.lt/stilius1/pic/blank.gif

 

  • Konsultavimas
  • Prekyba
  • Projektavimas
  • Gamyba
  • Įrengimas
  • Administravimas
  • Techninė priežiūra

http://www.stiksas.lt/stilius1/pic/blank.gif

 

Daugelis Jūsų svajoja apie židinį. Šiuolaikinės technologijos pažanga statyboje bei architektūroje atveria neribotas galimybes. Klasikinio, kantri, minimalistinio bei modernistinio stiliaus persipynimas leidžia sukurti originalius produktus, kurių dažnai pageidauja reiklesnis individualumo siekiantis užsakovas. Matyti, jausti, kaip šios svajonės gimsta, auga ir tampa realybe yra didelis džiaugsmas, tačiau kartu ir didžiulė atsakomybė.

http://www.stiksas.lt/stilius1/pic/blank.gifMūsų TIKSLAS – įgyvendinti kiekvieno žmogaus svajonę. Mes – Jūsų partneris, kartu su Jumis nešantis atsakomybę už puikius rezultatus. Su mūsų pilno serviso programa: kokybiškais produktais ir visapusišku asortimentu, bei mūsų kvalifikuotais bendradarbiais - sukursime Jums šiltus namus.

 


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga
M_design_2 2012-03-19 M-design židiniai
Belgijos kompanija M-design įsikūrusi nuo 1993m. židinių - ugniakurų, krosnelių gamybos procesuose naudoja tik aukščiausios kokybės žaliavas. Gamybos procesuose naudojamos tik naujausios t...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė Stiksas, UAB