Įmonės veiklos aprašymas

 

Alseka pic.jpg
UAB"Alseka" viena iš pirmaujančių LANGŲ ir DURŲ gamybos įmonių Lietuvoje. Įmonė įkurta 1994 m. Alytaus mieste. Įmonės veiklos sritis - langų, durų, vitrinų, žiemos sodų, konstrukcijų iš plastiko, medžio ir aliuminio projektavimas, gamyba, montavimas bei priežiūra.

Nuo 2001 m. bendrovė yra Respublikinės langų bei durų gamintojų asociacijos narė.

Įmonė turi LR aplinkos apsaugos ministerijos atestatą, suteikiantį teisę atlikti savo gamybos gaminių montavimo darbus ypatingos paskirties, kultūros paveldo objektuose bei būsto, viešos paskirties, pramonės objektuose. 

Produkcija sertifikuota LR statybos produkcijos sertifikavimo centre. 

2004 m. bendrovėje įdiegta integruota vadybos sistema (IVS) - kokybės vadybos sistema, atitinkanti tarptautinio standarto ISO 9001 ir aplinkos apsaugos vadybos sistema (AAVS), atitinkanti tarptautinio standarto ISO 14001 reikalavimus.

Bendrovė nuolat rūpinasi gaminamos produkcijos ir paslaugų kokybės gerinimu. Tuo tikslu pastoviai atnaujinama gamybos technologija, diegiami naujausi šios srities įrengimai ir įranga, daug dėmesio skiriama darbuotojų, jų kvalifikacijos kėlimui, jų mokymui.

Šiuo metu "Alsekos" bendrovėje dirba apie 130 žmonių.

Įmonė eksportuoja produkciją į Angliją, Norvegiją, Daniją, Švediją, Prancūziją, Rusiją, Baltarusiją, Ukrainą, Latviją.

Geros kainos ir kokybės santykis, stiliaus įvairovė, stabilumas, apsauga, priežiūra, šiluminės savybės, energijos efektyvumas- tai pagrindiniai gaminamos produkcijos kriterijai, reikalingi ALSEKA klientams.

 


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga
Door 2012-03-08 Medinės įsprūdinės durys
Įsprūdinės medinės vidaus durys gaminamos iš ąžuolo, uosio, beržo, alksnio, pušies, raudonmedžio, buko ir kitų klijuotos medienos veislių. Tai įvairaus dizaino vidaus ir įėjimo durys....


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė Alseka, UAB