Įmonės veiklos aprašymas

 

UAB EMIRA – nestandartinių baldų projektavimo ir gamybos įmonė – EURO CONNECTION KOMANDOR Ltd. (Kanada) generalinis atstovas Baltijos šalyse. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – sieninių spintų, drabužinių ir pertvarų tarp patalpų gamyba, naudojant stumdomųjų durų sistemą KOMANDOR.

Koncerno KOMANDOR (Kanada) pagrindinė veikla – interjero apipavidalinimas naudojant originalią stumdomųjų durų sistemą. Aukšta šios sistemos kokybė ir skiriamas dėmesys detalėms bei estetiniam vaizdui suformavo puikią nuomonę apie įmonę daugelyje šalių. Be to, KOMANDORtapo nepakeičiamu daugelio firmų partneriu, kurios užsiima kompleksiniu interjero apipavidalinimu.

UAB EMIRA įkurta 1995 m., ir per šešiolika gyvavimo metų yra sukaupusi didžiulę patirtį spintų gamyboje bei klientų aptarnavime. Įmonėje dirba kvalifikuoti ir energingi dizaineriai, projektuotojai, staliai bei montuotojai, kurių sėkmingą darbą įvertino ne vienas ir ne du tūkstančiai firmų bei privačių asmenų. Aukšta gaminamos produkcijos kokybė ir unikalios spintų kūrimo kompiuterinės programos Designer naudojimas suteikia UAB EMIRA lyderio poziciją spintų su stumdomosiomis durimis gamintojų rinkoje. Plačiai naudodami įvairias medžiagas, įgyvendiname ne tik mūsų įmonės, bet ir kitų projektavimo firmų, architektų bei dizainerių idėjas.

 


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga
Durys 2012-01-26 Pakabinama sistema
  Pakabinama sistema turi keletą durų užpildo panaudojimo variantų. Dvigubo užpildo sistema leidžia pagaminti pakabinamas duris naudojant skirtingas medžiagas skirtingose durų pusėse. Užpildų...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė Emira, UAB