Įmonės veiklos aprašymas

 

mira byggeprodukter A/S - tai daugiau nei 40 metų patirties turinti Danijos įmonė, gaminanti itin kokybiškus sausus statybinius mišinius. Įmonė dirba daugiausiai Skandinavijos bei Vidurio ir Rytų Europos rinkose. Gaminiai visose šalyse platinami su mira prekės ženklu raudonai baltose pakuotėse, kas žymi produkto patikimumą ir kokybę.


mira ehitusmaterjalid oü - tai mira byggeprodukter A/S dukterinė įmonė Estijoje. Įmonė gamina ir parduoda mira statybinius mišinius. Gaminiai eksportuojami ir į Latviją bei Lietuvą.


mira misija - klientų, įmonės darbuotojų bei savininkų pasitenkinimas, palaikant saugią, tausojančią bei patogiam gyvenimui pritaikytą aplinką.


mira verslo strategija - per didelį platintojų ir gaminių pardavimo tinklą siūlyti aukštos kokybės gaminius, kurie patogiai supakuoti ir skirti tiek privatiems vartotojams, tiek ir profesionalams. Santykiuose su klientu svarbiausiais laikome ilgalaikę ir patikimą verslo partnerystę.


mira siekia informuoti vartotojus išsamiai, apie išskirtines mira gaminių savybes ir tinkamą darbą su jais, todėl pastoviai rengia mokymų kursus ir seminarus gaminių platintojams, pardavėjams bei meistrams, dirbantiems su mira produktais. Vartotojams yra paruošti įvairūs informaciniai leidiniai su naudingais patarimais bei instrukcijomis. mira rūpinasi savo klientais!


mira centrinė įmonė yra Danijos mira byggeprodukter A/S.

 

 


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga
Pilt_60 2011-11-25 Hidroizoliacija mira 4400 multicoat
  Labai elastinga, skirta vandens izoliacijai drėgnose patalpose: vonios kambariuose, terasose, balkonuose, skalbimo patalpose ir t.t. Savybės: ·      &...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė Mira ehitusmaterjalid OÜ ,