Įmonės veiklos aprašymas


UAB „Dycode“  savo veiklą pradėjusi 2009 metais, kaip IT sprendimų ir paslaugų gamintoja, bei tiekėja.Įmonėje dirba kvalifikuoti ir ilgalaikę patirtį turintys specialistai.
Įmonė pagamino tokius IT sprendimus: ProSama 1 – statybinių sąmatų skaičiavimo programa, SimpleInvoicer – elektroninių sąskaitų faktūrų ir užsakymų apsikeitimo sprendimas verslui, SimpleUBL-įrankis greitesniam, paprastesniam ir efektyvesniam programų kūrimui UBL 2.x standartu.
Pastaruoju metu įmonė išleido tokius sprendimus: eOrder-automatizuota elektroninių užsakymų priėmimo sistema, bei ProSama2010-profesionali statybinių sąmatų skaičiavimo programa, skirta atliekamų darbų kainai nustatyti.
ProSama2010 įvertino visos mokymo įstaigos ir įtraukė į studijų programą.ProSama2010 surišta su eOrder sistema leidžia nustatyti realias rinkos medžiagų kainas, nes sistemoje jas atnaujina medžiagų tiekėjai.Taip pat yra galimybė šias medžiagas užsakyti iš tiekėjo per eOrder sistemą, tad nereikės gaišti laiko medžiagų paieškoms.ProSama2010 demonstracinę versiją galima nemokamai išmėginti parsisiuntus iš UAB „Dycode“ įmonės tinklapio.


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga
21603-prosama2010 2011-11-09 ProSama2010 - moderni ir šiuolaikiška statybinių sąmatų skaičiavimo programa!
ProSama2010 - moderni ir šiuolaikiška statybinių sąmatų skaičiavimo programa! ProSama2010 - visiškai nauja, bei pilnai pritaikyta profesionaliam darbui su statybinėmis sąmatom...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė Dycode, UAB