Įmonės veiklos aprašymas

UAB "KOVADIS" viena pirmujų įmonių Lietuvuoje pradejusi gaminti medienos antiseptikus-antipirenus. Sekmingai plėtuojanti savo veikla jau 9 m. Plati gamybinė bazė, per ilga darbo laiką sukurta patirtis, bei darbuotojų kvalifikacija leidžia pilnai patenkinti klientų poreikius.

Įmonės veiklos sritis - medienos antiseptikų ir priešgaisrinių priedų kurimas ir gamyba. Mūsų produktai gaminami pagal standartų reikalavimus, atliekami bandymai akredituotose laboratorijose, gaminami produktai atitinka Europos sąjungoje galiojantiems reikalavimams, visi produktai yra atestuoti.

1998 metais buvo pradėta gamyba privačių butų metalinės ir apsaugynės duris. Nuo pat pradžios bendrovės konstruktoriai yra suprojektavę ir įdiegę į gamybą daug originalių mazgų bei detalių. Pagal kliento pageidavimus parenkame, suprojektuojame ir suteikiame pilną darbų servisą, susijusių su būsto saugumu. Durys gaminamos Lietuvoje, todėl galima atlikti nestandartinius užsakymus. Puiki darbų kokybė, palankūs klientų vertinimai, greitas ir kokybiškas aptarnavimas, geros garso ir šilumos izoliacijos savybės lemia gaminio pripažinimo Lietuvos rinkoje.

Taip pat mūsų bendrovė atstovauja Ispanų gamybos "PUERTAS PADILLA" priešgaisrinės EI45, EI60 ir tech. paskirties durys Lietuvos rinkoje.

UAB "KOVADIS" garantuoja ne tik profesionalų ir greita aptarnavima, bet ir labai palankias kainas.


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė Kovadis, UAB