Įmonės veiklos aprašymas

 

Įmonė KIDDE Lietuva  yra visame pasaulyje gerai žinomos KIDDE grupės įmonė narė. Šiai grupei atstovauja daugiau kaip 50 kompanijų o pati grupė yra UTC Fire & Security koncerno dalis, garsėjančio kaip pasaulinis ekspertas gaisrinės saugos srityje.  

 

Kas esame

 

Uab Kidde Lietuva pradėjo savo veikląLietuvoje 1998 m.  Visi mūsų produktai ir paslaugos skirtos gaisrųprevencijai.  Mūsų tikslas tiekti į rinką galutinius produktus skirtusapsaugoti Jus bei Jūsų turtą  nuo kasdieninės rizikos ir pavojųgalinčių kilti gaisro metu. Esame savo srities ekspertai, todėl žmonėsmumis tiki. Mes stengiamės išlaikyti savo klientų pasitikėjimą tiekiantkokybiškas paslaugas ir aukšto lygio produktus, bei siūlydami ne vienąproduktą, o kompleksinius sprendimus tuo suteikdami klientuipasirinkimo laisvę. Profesionalus ir rimtas kolektyvas visuometpasirengęs jums padėti  su įranga ar jos parinkimu susijusiaisklausimais, bei suteikti informacijos apie naujausias technologinesnaujienas ar apie kitas su gaisrų prevencija susijusiomis problemas.

 

Kuo užsiimame

 

Taikad mes priklausome UTC koncernui leidžia mums plačia produktų gamątokių kaip  naujos kartos gaisro aptikimo ir signalizavimo sistemos,dujinės ir vandens-putų gesinimo sistemos,  kitos specialios paskirtiesgesinimo sistemos... ir dar daugybę kitų produktų. Taip pat galimepasiūlyti įvairius gesintuvus, bei gaisrinių čiaupų komplektus ir netgigaisrinius automobilius. 

Turint galimybe naudotis didesne nei 60metų Kidde grupės kompanijų patirtimi ar mokslinių tyrimų,  bandymųrezultatais atliktais grupės ar koncerno viduje, esame pajėgūsišspręsti net ir sudėtingiausiais problemas susijusias su gaisrinesauga. Mūsų siūloma ranga žinoma savo paprastumu ir kokybe, atitinkavietinius ir tarptautinius standartus bei yra taikome visose veiklossferose, tokiose kaip pramonė, transportas, laivyba, aviacija ar kraštoapsauga.

Mūsų klientams teikiama kompleksines paslaugas apimančiaskonsultavimą, projektavimą, įrangos tiekimą ir sumontavimą, garantinįir po garantinį aptarnavimą, bei įrenginių eksploatavimą ir techninępriežiūrą.

 

 

 


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė Kidde Lietuva, UAB