Įmonės veiklos aprašymas

UAB ”SANLANGIS” veikla pradėta 2002 metais. 2003 m. įdiegta ir sertifikuota LST EN ISO 9001:2001 kokybės vadybos sistema, užtikrinanti aukštą produkcijos kokybę. Gaminama produkcija atitinka DIN EN 14531-1 standarto bendruosius techninius  reikalavimus bei turi gaminio atitikties sertifikatą.

Bendrovės pagrindinė veiklos kryptis – medinių langų ir durų, iš klijuoto tašo, gamyba bei montavimas. Gamyboje naudojama kompiuterizuota „Weinig“ įranga, apdirbanti medienos ruošinius dideliu tikslumu, kvalifikuoti darbininkai, administracinis – techninis personalas leidžia bendrovei imtis sudėtingų langų gamybos bei specializuotis vienetiniuose užsakymuose.

Siekiant neapsiriboti pagrindine veiklos kryptimi, UAB „Sanlangis“ gaminamos produkcijos ir teikiamų paslaugų spektras yra gana platus. 

Bendrovės klientai naudojasi apvalios bei statybinės medienos pjovimo, impregnavimo, džiovinimo paslaugomis, kreipiasi dėl baldų iš medžio masyvo bei kitų stalių gaminių gamybos. 

Viena iš siauresnių,sudėtingesnių bei reikalaujančių didelių darbo laiko sąnaudų veiklos sričių yra senoviškų langų bei durų restauracija.

UAB „Sanlangis“ gaminama produkcija puošia ne tik Lietuvos statinius. Gaminiai iškeliauja ir į Latviją, Prancūziją, Švediją, Rusiją.


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė Sanlangis, UAB