Įmonės veiklos aprašymas

Baltronic yra jauna ir sparčiai auganti privataus kapitalo įmonė, turinti klientų daugelyje Europos šalių. Mūsų veiklos koncepcija – vartotojų poreikių išpildymas, pasiūlant jiems paslaugas ir produktus, maksimaliai atitinkančius konkrečius technologinius reikalavimus.


Sėkmingą mūsų veiklą užtikrina patyręs ir išsilavinęs personalas, gerai išmanantis produktų bei rinkos specifiką.  Siekiant užtikrinti aukščiausios kokybės produktų,  sprendimų bei paslaugų teikimą klientams, darbuotojų kvalifikacijai skiriamas ypatingas dėmesys bei nuolatinės investicijos.

Baltronic sutelkia žmogiškuosius, finansinius ir technologinius resursus nuolatiniam tobulėjimui bei vadovaujasi ISO kokybės valdymo sistemos principais kasdieninėje veikloje. Tai skatina visapusišką judėjimą pirmyn bei sąlygoja aukštą visos įmonių grupės bendravimo ir bendradarbiavimo kultūrą.

 
Misija 


Siūlydama vartotojams savo partnerystę bei aukščiausios kokybės sprendimus, Baltronic  dalyvauja informacinės visuomenės plėtros bei vystymosi procese.

 
Vizija


Baltronic siekia būti  svariu bei pripažintu veikėju Europos rinkoje. Mes esame užsirekomendavę kaip patikimas partneris, pasižymintis lankstumu bei teikiamų paslaugų kokybe.

 
Vertybės


Partnerystė – Mūsų klientai ir tiekėjai yra geri mūsų partneriai. Mes rūpinamės ir vertiname šiuos tarpusavio santykius.

Patikimumas – Mes tęsime savo pažadus, esame nuoširdūs ir sąžiningi.

Kompetencija – Mes esame savo srities specialistai. Siekdami užtikrinti abipusę mūsų partnerių ir mūsų sėkmę, įmonės darbuotojai nuolat kelia kvalifikaciją, tobulina įgūdžius.

Komandinis darbas – Dirbdami kartu mes siekiame bendrų tikslų. Partneriams mes – tvirta ir vieninga komanda.

Lankstumas – Mes visokeriopai stengiamės, kad mūsų siūlomos paslaugos ir produktai maksimaliai atitiktų klientų poreikius.

 

 


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė Baltronic Vilnius, UAB