Įmonės veiklos aprašymas

dz00MDAmaD0yNzAmZmFyPTEmYmc9ZWVlZWVlJnE9MTAw.siauliu-termofikacine-elektrine.jpg

 

UAB „VENTMATIKA” savo sėkmingos veiklos metus skaičiuoja nuo 2003-ųjų. Įmonė specializuojasi elektronikos, elektrotechnikos bei valdymo automatikos gaminių ar atskirų komponentų projektavime, gamyboje ir prekyboje. Gaminių bei atskirų jų komponentų spektras labai platus, kokybė atitinka visus reikalaujamus standartus, o kainos išties konkurencingos. Visada yra siekiama patenkinti kliento poreikius parenkant optimaliausius ir naujausius techninius sprendimus.

Įmonės specialistai teikia įvairias konsultavimo bei projektavimo paslaugas vėdinimo, kondicionavimo bei šildymo automatikos sistemoms parinkti, atlieka įdiegtų automatikos sistemų derinimą. UAB „VENTMATIKA“ specialistų pagamintai valdymo automatikai taikomas garantinis aptarnavimas ir priežiūra.

Įmonės specialistai savo kvalifikaciją nuolat kelia įvairiose stažuotėse, mokymuose, techninių žinių seminaruose. Konsultuoja ir apmoko užsienio šalių partnerius. Įmonės specialistų patirtis, specifinių žinių paklausa ir noras tobulinti savo gaminį leidžia aktyviai konkuruoti rinkoje.

 


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga
Dz0ymdamad0ymjamzmfyptemymc9zmzmzmzmjne9mtaw 2014-06-04 Ventmatika dažnio keitikliai
  Aukštos kokybės, multifunkciniai, vektorinio valdymo dažnio keitikliai naudojami kintamos įtampos trifazių asinchroninių elektros variklių valdymui ir sukimosi greičio reguliavimui. ...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė Ventmatika, UAB