Įmonės veiklos aprašymas

SKAIDULA - viskas, ko reikia „informacijos greitkeliui” nutiesti!

Bendrovė veiklą pradėjo 1989 metais savarankiškai projektuodama, gamindama ir realizuodama metrologinę įrangą telekomunikacijoms ir prekiaudama kabeline produkcija. 1994 metais Skaidula tapo Siemens atstovu Lietuvoje ir pradėjo montuoti bei aptarnauti žinybines Siemens telefonų stotis, prekiauti Siemens telefonų aparatais.

Tais pačiais metais UAB Skaidula tapo Šveicarijos įmonės Reichle & De-Massari atstovais Lietuvoje ir pradėjo tiekti Lietuvos rinkai kokybišką komutacinę įrangą telefoninėms bei optinėms linijoms.

Tais pačiais metais tapo vienos didžiausių specialios paskirties šviesolaidinių kabelių ir jų virinimo aparatūros gamintojos Fujikura įgaliotais atstovais Lietuvoje. Bendrovė 1996 metais įsigijo šveicarišką DIAMOND firmos įrangą šviesolaidinių kabelių jungčių gamybai ir pradėjo gaminti aukštos kokybės šviesolaidines jungtis. Šiuo metu bendrovė yra tarp didžiausių Lietuvos telekomunikacinių ir informacinių įmonių, galinti pateikti savo klientams kompleksinius balso, vaizdo ir duomenų tinklų sprendimus.

Kokybės politika

UAB “SKAIDULA" siekia būti pirmaujančia telekomunikacinių ir informacinių technologijų įmonė Lietuvoje. Siūlome produktus, kurie patenkina klientų esamus ir būsimus poreikius, nuolat įsisaviname ir diegiame pažangiausias technologines naujoves.

UAB "Skaidula" yra sertifikuota pagal 
ISO 9001:2008/ LST EN ISO 9001:2008 standartą.

Savo veikloje vadovaujamės principu: 

 

“KLIENTAS VISADA TEISUS, PASIEKTŲ SUSITARIMŲ RIBOSE”

 

Įgyvendindami šiuos principus, įsipareigojame:

Teikiant paslaugas, vadovautis pasauliniu kokybės lygiu, tiek technologijų, tiek rūpinimosi klientais srityse.

Visus vidinius organizacijos procesus valdyti efektyviai. Būti atvira naujovėms, aiškiai valdoma, lanksčia ir dinamiška organizacija.

Skirti maksimalų dėmesį visiems savo klientams - buvusiems, esamiems ir būsimiems. Šis dėmesys apima visus darbo su klientais etapus.

Kruopščiai atrinkti savo tiekėjus, kad galėtume garantuoti teikiamų į riną produktų kokybę.

Skatinti darbuotojų mokymasį ir tobulėjimą, jų iniciatyvą prisiimti atsakomybę, tuo pačiu siekti bendros kompanijos sėkmės.

Natūraliai ir organiškai dalyvauti verslo ir socialinės visuomenės gyvenime, remti socialiai reikšmingas vystymo programas.

Atitikti visus suderintus klientų, darbuotojų, visuomenės kokybės reikalavimus ir nuolat gerinti kokybės sistemos rezultatyvumą.


Mūsų partneriai:

 

 

 

 

Mūsų klientai:

 

·         TEO (Lietuvos telekomas),

·         Lietuvos Energija,

·         Krašto apsaugos ministerija,

·         Hansabankas,

·         Valstybinė mokesčių inspekcija,

·         ERGO Lietuva,

·         Vilniaus greitosios pagalbos ligoninė,

·         Klaipėdos ligoninė,

·         Mažeikių nafta,

·         Jonavos Achema,

·         Vidaus reikalų ministerija,

·         Vyriausybinių ryšių centras,

·         Klaipėdos uostas,

·         Klaipėdos priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba,

·         Telšių apskrities ligoninė,

·         Viešbutis „Villon”,

·         Vilniaus oro uostas


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga
Openstage_80_x 2011-09-15 Išskirtinio dizaino Siemens OpenStage telefonai
  Siemens OpenStage serijos telefonai lengvai ir intuityviai valdomi, integruojami su kitais įrenginiais, bei turintys įvairių modulių, išplečiančių šių telefonų funkcionalumą i...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Optipoint_500_entry 2011-09-15 Skaitmeniniai sisteminiai telefonai
OptiPoint 500 serija  TELEFONAS OPTIPOINT 500 ENTRY   8 funkciniai klavišai su šviesos diodais; Atviro klausymosi funkcija; 2 klavišai (plius, minus) skambučio ...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Euroset_5005 2011-09-15 Analoginiai telefonai
TELEFONAS SIEMENS EUROSET 5005Telefonas turi šias išskirtines galimybes: 3 greito rinkimo mygtukai; perskambinimas paskutiniu rinktu numeriu; 3 skambučio melodijas; mikrofono ...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hipath4000 2011-09-15 Telefoninės Siemens stotys
  AB Skaidula nuo 1994 metų yra SIEMENS autorizuotas partneris Lietuvoje. Per šį laikotarpį Skaidula įdiegė daug telekomunikacinių sprendimų paremtų SIEMENS produktais tiek ne dideliuo...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pokalbiu_irasymas4_0 2011-09-15 Pokalbių įrašymo įranga
Pokalbių įrašymo arba pokalbių dokumentavimo įranga tapo aktuali tik atsiradus telefonams. Pokalbiai įrašinėjami dėl įvairių priežasčių:  Teisminė - tinkamai padaryti pokalbio į...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė Skaidula, UAB