Įmonės veiklos aprašymas

Tinkas, klijai, dazai, Kreisel.jpgUAB Kreisel Vilnius - sausųjų statybinių mišinių gamintojas, pradėjęs veiklą Lietuvoje 1995m.   

 

UAB Kreisel Vilnius gamyba  remiama bei kontroliuojama Vokietijos firmos „Norbert Kreisel GmbH & Co. Qualitäts baustoffe KG“.  Kreisel Vilnius „FIXIT Trockenmörtel Holding AG“ grupės narė.

 

Statybų srityje vienu iš svarbiausių firmos kozirių yra aukščiausios kokybės gaminiai ir paslaugos. Kokybė – tai ne tik visų gaminiams keliamų reikalavimų atitikimas, kokybę liudijančių sertifikatų ir aprobavimo gavimas, bet ir nuolatinis įvairių produktų tikrinimas, laboratorinė bei techninė kontrolė. Aukščiausios kokybės mūsų gaminiai – tai KREISEL firmos vizitinė kortelė.

 

UAB Kreisel Vilnius produktai:

  • tinkas;
  • išlyginamieji mišiniai;
  • gipso mišiniai ir glaistai;
  • klijai;
  • dažai ir kt.

 


Produktai

Produktas CAD brėžiniai3D modeliaiSpecifikacijosKatalogaiMontavimo instrukcjosSkaičiuoklėsSertifikataiKainininkaiGalerijaMokomoji medžiaga
Tinkas, klijai, dazai 2015-01-14 KREISEL TM 500 Cementinis mašininis tinkas
KREISEL TM 500 Universalus smulkiagrūdis tinko mišinys pagamintas mineralinių rišančiųjų medžiagų, mineralinių užpildų ir kokybę pagerinančių priedų pagrindu. Sumaišytas su van...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Susisiekite

Gavėjas:

Įmonė Kreisel Vilnius, UAB